9 listopada o godzinie 20:00  w Hotelu Europejskim w Warszawie, odbędzie się pierwsza impreza z cyklu wydarzeń pod wspólną nazwą designeria-trendy show.

 

Jest to nowoczesny cykl imprez promujący ciekawe trendy w obszarach niebanalnego wzornictwa i mody.

Głównym celem cyklu designeria jest  promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i  wzornictwie. Jednocześnie  zadaniem designerii jest  prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

 

Designeria adresowana jest  do ludzi aktywnych, ceniących wolność i niezależność, kreatorów własnego środowiska, świadomych własnej wartości  oraz chcących wyróżniać się w tłumie .

Najważniejszym punktem wieczoru będzie pokaz kolekcji  młodej projektantki Katarzyny Kmiecik.

Kasia Kmiecik Jest absolwentką projektowania  ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i   Projektowania Ubioru. Przez ostatnie dwa lata pracowała jako projektant marki ECLIPSE, tworząc kolekcje damskie, jednak już na studiach fascynowała ją moda męska i projektowanie dla mężczyzn stało się jej celem. 9 listopada zobaczymy sylwetki męskie oraz damskie z najnowszej kolekcji Flash.

Jednocześnie będzie można oglądać prace artysty  malarza Krzysztofa Cieślaka.

Partnerami wydarzenia są firmy które prezentują produkty wpisujące się w idee designerii oraz nie boją się spotkań ze świadomym i wymagającym klientem.

 

Przy lampce wina oraz wyśmienitych przekąskach  każdy z gości będzie mógł zapoznać się z ciekawymi produktami partnerów designerii. Dla których unikalne wzornictwo jest sprawą pierwszorzędną.

 

Zaproszenia na imprezę  są dostępne u  Partnerów wydarzenia oraz na oficjalnych stronach  Facebook http://www.facebook.com/pages/Designeria/188893487852843

 

 

organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

termin: 9 listopad 2011 (środa)

start: godzina 20:00

adres: Hotel Europejski, ul Krakowskie Przedmieście, Warszawa

 

w programie imprezy:

- pokaz mody: kolekcja Kasi Kmiecik

- wernisaż sztuki: artysta malarz i rzeźbiarz, Krzysztof Cieślak

- ekspozycje i prezentacja produktów i usług Partnerów designerii

- degustacja wina

- catering koktailowy

- konkurs wizytówkowy z atrakcyjnymi nagrodami dla gości

- organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

 

 

TRENDZ zaprasza serdecznie