9 listopada 2011 w Hotelu Europejskim punktualnie o godzinie 20.00 odbyła się inauguracja pierwszej edycji  wydarzenia designeria - trendy show 2011.

Głównym celem cyklu designeria-trendy show  jest  promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i  wzornictwie. Jednocześnie  zadaniem designerii jest  prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

Sala Balowa Hotelu Europejskiego przeistoczyła się w niezwykłe miejsce w którym gra świateł oraz oprawa muzyczna tworzyła wyjątkową atmosferę. W świat mody wprowadziła gości prowadząca Anna Popek.

Najważniejszym punktem wieczoru był pokaz kolekcji  "Flash" młodej projektantki Katarzyny Kmiecik - absolwentki projektowania ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Przybyli goście mogli podziwiać niebanalne projekty męskich  garniturów, nie zabrakło także odważnych propozycji dla kobiet. Casualowa kolekcja Flasha zachwycała niekonwencjonalnymi wzorami materiałów i kolorami. Gwiazdą wydarzenia był Leszek Stanek który otwierał i zamykał pokaz. Dbałość o najmniejszy szczegół oraz innowacyjne podejście do klasyki, wróży młodej projektantce zawrotną karierę.

Po pokazie goście mogli zapoznać się z produktami  partnerów designerii-trendy show 2011 z branż biżuteryjnych, kosmetycznych, wzornictwa oraz usług.

Impreza odniosła duży sukces począwszy od frekwencji gości - prawie 700 osób po profesjonalną obsługę oraz rozgłos medialny. Przybyły osobowości znane ze świata mody i show biznesu m.in. projektanci Michał Starost i Agata Koshmieder, duet BOHOBOCO Michał Gilbert  Lach i Kamil Owczarek, pisarka Hanna Bakuła, aktorki Anna Oberc, Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Agnieszka Krukówna.

Następna impreza z cyklu designeria -trendy show planowana jest na luty 2012r.

Firmy oraz osoby prywatne zainteresowane wzięciem udziału w designerii,  zapraszamy do odwiedzenia  strony internetowej na www.facebook.com/pages/Designeria/188893487852843


Pomysłodawcą, organizatorem oraz producentem designeria-trendy show jest

Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.