Burleskowa piękność Dita von Teese, promuje swoją nową linię bielizny Wonderbra. To już druga linia dla tej firmy, rok wcześniej Dita wypuściła retro kolekcję na Covent Garden. Kolekcja 2009 "Party Line" inspirowana latami 40' i 50' została zaprezentowana w Hotelu Dorchester w Londynie 23 września. Tym razem Dita pozostała w ubraniu, a bieliznę prezentowały dwie modelki. Sama Dita występuje za to na zdjęciach w kampanii reklamowej.

Dita przyznała, że jest bardzo zadowolona z rezultatów i nosi własne projekty ponieważ są niesamowicie wygodne. Trudno ocenić wygodę, ale z pewnością bielizna wygląda oszołamiająco i kusząco. 36-cio letnia gwiazda urzeczywistniła swój sen. "Zawsze chciałam robić coś z bielizną i było dla mnie ważne aby skończony produkt był czyś co sama zechcę nosić. "
Właścicielka najsłynniejszej, bo chyba najmniejszej talii show biznesu, naprawdę nazywa się Heather Renee Sweet. Pracowała jako modelka, aktorka filmowa, striptizerka, a przede wszystkim tancerka burleski. Od dziecka fascynowała ją moda lat 40'. Mając 15 lat pracowała w sklepie z bielizną, potem studiowała historię ubioru z zamiarem zostania stylistką. Jej zawód to projektant kostiumów. Słynną talię zmniejszyła z 55,8 cm do 41,9 cm dzięki wieloletniemu noszeniu gorsetu. 
W 1999, 2001 i 2002 pojawiła się w magazynie „Playboy”„. Wiele kontrowersji wzbudziło jej małżeństwo z mrocznym piosenkarzem Marilynem Mansonem, po trzech latach zakończone rozwodem w 2007 roku.

Dita świetna bizneswoman, pracowała już dla firmy kosmetycznej M.A.C. Estee Lauder w linii Viva Glam. Wystąpiła w spotach reklamowych bielizny „Agent Provocateur”. Profesjonalna tancerka rozszerza swój repertuar. W lutym tego roku Dita podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Interscope. Pierwszym singlem ma być cover Irvinga Berlina "Lazy". Głos Dity jest bardzo przyjemny, ciekawe jak artystka sprawdzi się wokalnie