Przed kilkoma dniami Activision poinformował, że ów dodatek, zatytułowany Character & Map Pack, trafił na Xbox Live Marketplace i PlayStation Network.

To masywne, pod względem zawartości, DLC zawiera 11 grywalnych postaci, trzy nowe mapy przygotowane dla trybu rozgrywek wieloosobowych oraz całkiem nowy poziom trudności 'Expert', przeznaczony dla kampanii rozgrywanych w pojedynkę.

Fani oryginalnej, telewizyjnej serii Transformers uraczeni zostali możliwością wcielenia się pierwszą generację robotów takich jak: Optimus Prime, Megatron, Starcream i Sunstorm. Fani kinowej adaptacji rozpoznają na pewno maszyny Soundwabe, Sideswipe, Jazz i Jetfire. Twórcy dodatkowo przygotowali nowe 'skórki' dla następujących robotów: Bumblebee, Ratcher i Sideswipe. Wszystkie z wymienionych postaci mogą zostać użyte zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza jak i w trybach wieloosobowych.

Trzy nowe zaprezentowane przez twórców mapy to odpowiednio:
Courtyard - umiejscowiona na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie nam dane toczyć zmagania zarówno na terenie metropolii jak i pośród drapaczy chmur
Hillside - miejskie tereny Kairu, wąskie uliczki i zrujnowane miasto
Sandstorm - przeniesie nas ponownie na teren Kairu, tym razem jednak rzucając nas w wir walk rozgrywanych na otwartych przestrzeniach

Co poza tym? Drobna niespodzianka dla łowców trofeów i osiągnięć.

Więcej na gamelobby.pl.