Każda z nas chce wyglądać pięknie, wyjątkowo i najlepiej inaczej niż wszystkie inne panny młode. W momencie, kiedy rozpoczynamy poszukiwania sukni ślubnej okazuje się, że postawione sobie zadanie wcale nie jest takie łatwe do wykonania, bo prawie wszystkie suknie wyglądają tak samo. Te same materiały, te same wzory różniące się jedynie miejscem drapowania i przyszycia zdobień kwiatowych. W efekcie, choćbyśmy się bardzo starały i tak osiągamy banalny efekt.

Można tego uniknąć otwierając nieco umysł i rozpoczynając poszukiwania wśród ofert francuskich domów mody ślubnej, jak np. Cymbeline. Cymbeline jest marką stworzoną przez trzy siostry, Evelyne, Chantal i Monique, które kierują się miłością do mody uwzględniając potrzeby kobiet. W ich ofercie znajdziemy modele od klasycznych princesek po kuse, zwiewne sukieneczki. 

W ostatnim sezonie projektanci tej marki postawili na prostotę kształtów, skupiając się na wydobyciu walorów tekstury materiału, z którego wykonane są suknie. Doprowadziło to do interesującego efektu. Suknie są skromne, ale też niezmiernie urokliwe i wyraziste. Powinny do siebie przekonać nie jedną z nas.