Każdemu z nas należy się chwila relaksu i wypoczynku, zwłaszcza po świąteczno-sylwestrowych przygotowaniach. Trendu.pl oraz hotele: Willa Port Conference Resort & SPA i Platinum Aqua Fun & Events wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom ogłaszają konkurs.

Do wygrania są dwa weekendowe vouchery pobytowe dla dwóch osób do wykorzystania w Hotelu Platinum Aqua Fun & Events**** oraz Willa Port Conference Resort & SPA**** ze śniadaniami i nielimitowanym korzystaniem z Aquaparku (HP) i basenu (WP).

Brzmi ciekawie? Dowiedzmy się więcej:

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** jest położony w Ostródzie na Mazurach, nad brzegiem Jeziora Drwęckiego w bezpośredniej bliskości bulwaru spacerowego, wyciągu dla  narciarzy wodnych oraz nowo otwartego kompleksu sportowego ze stadionem, krytymi kortami tenisowymi, całorocznym lodowiskiem i ścianką wspinaczkową. Do dyspozycji gości oddajemy 113 przestronnych pokoi i apartamentów z obszernymi tarasami, 2 restauracje z letnim tarasem, bar, profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz kompleks spa&wellness z gabinetami zabiegowymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt, basenem solankowym, sauną, łaźnią parową oraz wannami jacuzzi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, a w całym obiekcie działa bezprzewodowy dostęp do internetu.

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Hotel Platinum Aqua Fun & Events ****   leży na w centrum Ostródy na Mazurach. Obiekt dysponuje 48 pokojami dwuosobowymi i 6 apartamentami, restauracją z barem, gabinetami odnowy biologicznej, 2 salami konferencyjnymi i pokojem spotkań, Auqparkiem, z którego goście korzystają w cenie noclegu oraz nowo otwartym rodzinnym centrum rozrywki Kidz Fun. Liczne atrakcje, które znajdują się zarówno w obiekcie, jak i jego okolicach, sprawiają,  że można tu  spędzać czas ciekawie i aktywnie bez względu na pogodę i porę roku.

Hotel Platinum Aqua Fun & Events - aquapark

Hotel Platinum Aqua Fun & Events

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 

 

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przesyłać na adres: konkurs@trendu.pl do 24 stycznia 2012 do godz. 12:00

 

-------------------------------------

 

Szczęśliwcami są:
Ponownie Pan Robert Stawski za niesamowitą odpowiedź! Gratulujemy! Pan Robert pojedzie do Hotelu Willa Port Conference Resort & SPA****
oraz Pani
Agnieszka Grabiec zakwateruje się w Hotelu Platinum Aqua Fun & Events****

Gratulacje ! :-)