W dalszym ciągu jest o nim głośno. Praktycznie od tygodnia śmierć Michaela Jacksona jest na ustach wszystkich. Istotnie, zamknął się pewien rozdział, można rzec, w historii ludzkości. To wstrząsające wydarzenie jest okazją do pewnych podsumowań z nim związanych.
Teledyski i utwory Jacksona są grane częściej, niż w ostatnim roku. Jego muzyka jakby odżyła na nowo. Ale życie to nie tylko muzyka. Mieliśmy się ostatnio okazję zapoznać z testamentem gwiazdora. Ujawniono także kilka materiałów filmowych, m. in. z próby, która miała miejsce kilka dni przed śmiercią króla popu. Świadczy to o tym, że sumiennie się przygotowywał do mającej nastąpić w drugiej połowie roku 2009 trasy koncertowej.

Jakkolwiek za życia był przedstawiany jako postać kontrowersyjna, o tyle teraz jakby się to nieco zmieniło. Ukazywane są coraz częściej dobre fragmenty z jego życia. Ostatnio do Internetu wyciekł materiał, który pokazuje, jak Michael Jackson bawi się ze swoimi dziećmi. Potrafił poświęcić im czas i zaangażować się w zabawę nawet bardziej, niż wielu całkiem przeciętnych rodziców. Podczas filmu widać, że bawi się ze swoimi dziećmi świetnie i beztrosko. Przy okazji możemy podpatrzeć, jak wyglądało wnętrze posiadłości gwiazdora.

Obejrzyjcie materiał filmowy i sami sobie odpowiedzcie na pytanie: czyż on nie wkładał jednak serca w wychowanie swoich dzieci?