Od początku związek silikonowej Dody z metalowcem Adamem Darskim wywoływał duże emocje. Jednak ich uczucie nadal się rozwija, a ich znajomość staje się coraz poważniejsza.
Para razem robi wszystko. Zarówno jeździ na rowerach po Trójmieście, jak i chodzą po klubach dla transwestytów w Londynie.
Ostatni koncert Nergala był naprawdę wyjątkowy. Tym razem nie podpalił Biblii, jak to zrobił podczas imprezy w gdyńskim klubie Ucho we wrześniu 2007.
Natomiast oświadczył się Dodzie!!!
Podczas występu rozkochany, łysiejący Adaś powiedział, że „Ten występ jest zajebiście ważny, bo dziś jest ze mną tutaj, mam nadzieję, moja przyszła rodzina. Zwrócił się do siedzących w loży VIP-ów Dody, Wandy i Pawła Rabczewskich, ale również swojej mamy i krewnych.
Oczywiście na pewno wszystko by było bardziej romantyczne, gdyby w tle leciały ballady, zamiast piosenek typu „Bóg jest zły, diabeł górą”.
Jednak rodzice piosenkarki byli zachwyceni. Mama Dody może troszkę mniej, bowiem nie jest przyzwyczajona do widoku satanistów, tym bardziej że jest osobą bardzo religijną. Tata za to mógł chociaż na chwilę wrócić do lat młodości.
Już od kilku tygodni są pogłoski o ich ślubie. Jesteśmy bardzo ciekawi jak będą wyglądy stroje państwa młodych. Zebraliśmy kilka bardzo ciekawych pomysłów, jak mogłaby się ubrać Doda, a jak jej przyszły mąż.
Jeżeli wy macie jakieś koncepcje to przesyłajcie na maila trendz@trendu.pl, a najciekawsze opublikujemy.