W czwartek MTV Polska obchodziła swoje 10 lecie. Huczna impreza nie mogła odbyć się bez gwiazd. Zarówno dla MTV, jak i polskich celebrytów jest to doskonały czas na promocję. Wieczór ten był również kolejną okazją kiedy to dwie rywalki, Marina Łuczenko i Doda stanęły ze sobą twarzą w twarz. Od kiedy Maja Sablewska zerwała kontrakt z Dodą i podpisała umowę z jej młodszą koleżanką z show-biznesu zaczęła się prawdziwa wojna.
Doda coraz rzadziej jest widziana na reklamach czy imprezach. Natomiast Mariny kariera nabrałała niesamowitego tempa. Młodą piosenkarkę można wszędzie zobaczyć.
Marina oczywiście pokazywała język, co szczególnie nam nie przypadło do gustu. Miała czarną sukienkę z tandetnym napisem na pośladkach „Gang rulez”. Wielki plus natomiast za ciekawą fryzurę. Młoda celebrytka doczepiła sobie zielone pasemka do włosów.
Doda miała na sobie białą, niewinną sukienkę w której wyglądała dosyć grubawo. Kreacja w ogóle nie pasowała do jej figury. Plus za miętowy lakier do paznokci Chanel.

Która stylizacja wam się bardziej podoba?