Od lat inspiruje się zachodnimi gwiazdami. Nie tylko ma  takie same buty, paski, sukienki jak Victoria Beckham. To na dodatek ostatnio pojawiła się w butach Balenciagi jakie ma Rihanna, oraz w okularach Prady niczym zdjęte z nosa Kate Moss. Na Sopot Hit Festiwal do złudzenia przypominała Britney Spears, na swojej najnowszej trasie koncertowej. Jej wojskowo-cyrkowy styl był wprost skopiowany.
Artystka ostatnio znalazła kolejną osobę, na której chętnie się opiera, jeśli chodzi o modę. Jest nią Lady Gaga.
Podczas wydania Poplisty RFM FM pojawiła się z dużymi, czarnymi uszami na głowie, a twarz była pokryta tiulem. Lady Gaga w bardzo podobnej opasce została sfotografowana już kilka miesięcy temu.
Czasem nie wiadomo czy już nie lepszy był jej styl na „zdzirę” niż takie ciągłe i męczące  wzorowanie się na innych celebritów. Wtedy przynajmniej miała swój styl. Jej owa „zmiana” niestety polega na naśladowaniu, a nie tworzeniu własnego imagu. Takie kopiowanie potwierdza fakt, że artystka nie ma pomysłu, co robić ze swoją karierą. Jednak wymieszanie różnych elementów z innych piosenkarek jest najgorszym wyjściem.

Co wy sądzicie o jej stylu?