Doda do znudzenia powtarza „gwiazda jest tylko jedna”. Wygląda na to, że są dwie – Edyta Górniak i Anna Mucha. Doda dotychczas co miesiąc zajmowała honorowe miejsce numer jeden na liście celebrytów, o których się najwięcej pisze. Zazwyczaj Dorota sporo wyprzedzała swoje koleżanki z biznesu. Edyta Górniak zawsze miała o kilka okładek mniej w danym miesiącu. Według danych z firmy Press Service - Monitoring Mediów wygląda na to, że czas Dody być może powoli dobiega końca.

Edyta Górniak i Anna Mucha wystąpiła na okładce kolorowych czasopism aż 11 razy. Walka się toczyła od zawsze między Edzią i Dodziną. Nikt by się nie spodziewał, że Muszka, odkąd zrzucila mnóstwo tłuszczu również stanie do walki. Alicja Bachleda-Curuś z Colinem Farrellem wystąpili aż na 7 okładkach. Ich romans oraz wspólne dziecko wciąż bardzo interesują Polaków. Znając naszą naturę pewnie najchętniej kupujemy okładki z tematem „Colin zerwał z Alicją” lub „Alicja znów sama na święta”. Jednak nic z tego. Ich związek układa się świetnie.

Razach po nich, na czwartym miejscu znajduje się Julia Kamińska i Katarzyna Cichopek. Z Dodą musi być naprawdę źle, skoro ludzie wolą czytać o coraz piękniejszej Brzyduli i o sielance rodzinnej Cichopków.
I tutaj dopiero na miejscu piątym znajduje się Dorota Rabczewska wraz z kilkoma innymi aktorkami.Oto pełna lista Press Service - Monitoring Mediów:
1. Edyta Górniak, Anna Mucha - 11 okładek
2. Alicja Bachleda-Curuś - 7 okładek
3. Colin Farrell - 7 okładek
4. Julia Kamińska, Katarzyna Cichopek - 6 okładek
5. Dorota Rabczewska, Anna Przybylska, Joanna Brodzik, Joanna Osyda, Katarzyna Glinka - po 4 okładki.