Dzisiaj rozpoczął się weekend, czas, kiedy śpimy dłużej, jemy zdrowiej i wychodzimy wieczorem się rozerwać. Jak chcecie spróbować czegoś nowego, oto kilka miejsc, które gorąco polecamy:

Warszawa: Chłodna 25
Klubokawiarnia znajduje się w samym sercu Woli. To tutaj przychodzą muzycy, malarze czy aktorzy, bowiem czują się jak w domu. Oprócz niesamowitej, ciepłej atmosfery w ciągu dnia możemy zjeść pyszną tartę szpinakową, a wieczorem potańczyć na parkiecie. Cały czas się tutaj coś dzieje: pisanie listów Amnesty International, kabaret typu stand-up, pokaz filmów czy dyskusje literacie to nieodłączne elementy Chłodnej 25.

Wrocław: Kalaczarka
Kalaczakra Gallery & Coffee jest naraz galerią, cafeterią, ale przede wszystkim miejscem magicznym. Znajdziemy tu przyciemnione, ciepłe oświetlenie, wygodne kanapy, fioletowe, pomarańczowe i czerwone ściany, zapach kadzidełek, antresola z dwoma łóżkami, mandala na ścianie, a w oknach flagi modlitewne z Tybetu.
Ul.Kuźnicza 291

Kraków: Pracownia Otwarta
Jeżeli szukasz czegoś nowego, ciekawego koniecznie odwiedź Pracownię Otwartą. Znakiem rozpoznawczym galerii jest konserwatyzm, dlatego jeżeli spóźnisz się na wernisaż jest duża szansa, że w ogóle Cię nie wpuszczą. Przede wszystkim liczy się szacunek dla sztuki.
Otwarta Pracownia poszukuje sztuki, bada jej kondycję, pokazuje prace artystów oraz świadczy na ich rzecz.
u.Dietla 11