Oglądając różne nowinki i trendy na pokazach mody większość osób ma wrażenie, że nigdy nie przejdzie to na „fashion street”.
Tak było z jaskrawymi, kolorami niczym z lat 80tych, które zawitały na wybiegach kilka lat temu. Wielu komentatorów mody stwierdziło, że taka moda nigdy nie przejdzie na ulice, jednak mylili się. Tak samo znienawidzone dzwony odzyskały tej jesieni swoje 5 minut.
Jednak czy najnowszy trend „króciutkich spodenek” propagowany na tygodniach mody pojawi się poza pokazami?!
Mówiąc o króciutkich spodenkach mam na myśli, naprawdę krótkie…w postaci majtek.
Dolce & Gabbana, Hermes, Stella McCartney czy Marc Jacobs zaprezentowali na wiosnę 2009 coś bardzo kontrowersyjnego. Nie mam nic przeciwko szortom czy krótkim spódniczką, ale żeby od razu w dizajnerskich majtkach pojawiać się na mieście.
Sienna Miller jako prekursorka wielu rzeczy już nieraz wyznaczała najnowsze trendy. Jak się mówi, że moda najpierw powstaje na ulicy, później przechodzi na pokazy mody by znów trafić na ulicę. Aktorka W takich spodenkach pojawiła się na imprezie już rok temu. Wtedy była krytykowana przez wszystkie kolorowe czasopisma, za brak gustu! Ciekawe co teraz każdy powie, jak co druga dziewczyna będzie tak ubrana?!
Jednak czy rzeczywiście ten trend ma szansę zaistnienia i przetrwania?!
Czy Wy byście się tak ubrały?