Ostatnio natknęliśmy się jednak na sklep Dominatrix.pl, który zdecydowanie poszerzył nasze horyzonty w tej materii. Okazało się, że lateks może mieć tysiące różnych form, kolorów i co istotne – zastosowań. Cała ich bogata gama zaczyna się od seksownych, nieco niegrzecznych kostiumów i pikantnych elementów garderoby, a kończy na ostrych propozycjach sado-maso, które wręcz ociekają erotyzmem. Zainteresowani tematem, postanowiliśmy wgłębić się w temat błyszczącej, gumowej zagadki. Okazało się, że lateks to koloidalny roztwór kauczuku naturalnego lub syntetycznego w substancji płynnej. Pozyskuje się go bezpośrednio z soku mlecznego roślin kauczukodajnych. Substancja ta po przetworzeniu w ubranie daje efekt „drugiej skóry”, perfekcyjnie przylegając do ciała. Nic innego zatem tak nie podkreśla kobiecych kształtów jak właśnie ten materiał. Niewątpliwym atutem lateksu jest także fakt, że kostiumy z niego wykonane świetnie modelują sylwetkę i ukrywają nasze niedoskonałości.

Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja

Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja

Nie da się nie zauważyć, że ubrania lateksowe stają się coraz bardziej popularne. Trend ten już na dobre zawitał w show biznesie. Skuteczną promocję kauczukowego stroju zrobiła Lady Gaga, która jako pierwsza wystąpiła w czerwonej, lateksowej kreacji na królewskim koncercie charytatywnym Royal Variety Performance w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu wiele zachodnich gwiazd takich jak Rihanna, Beyonce, Kesha czy Christina Aguilera, przyłapano w elementach lateksowego stroju. W Polsce lateks oczarował zaś Dodę czy Marylę Rodowicz, które uświadomiły sobie jak ten niezwykły materiał dodaje ich wizerunkowi oryginalności i seksapilu.

Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja

Czyżby więc pierwsza połowa XXI wieku miała należeć do lateksu? Wiele faktów wskazuje, że to wysoce prawdopodobne. Coraz więcej kobiet posiada w swojej garderobie kauczukowe elementy i coraz częściej sięgają one po lateks na co dzień.
W Polsce lateksowe kreacje znajdziecie w Dominatrix.pl. Oferta sklepu jest bardzo bogata i obejmuje niemalże wszystkie części garderoby. Znajdziecie tam wysublimowane ubrania z lateksu, skóry, lacku przeróżnego zastosowania - od ciuszków neutralnych, w których spokojnie można wyjść na ulicę, czy błyszczeć na imprezie,  po wymyślne rzeczy, które raczej nie powinny opuścić obszaru alkowy, tudzież miejsc oddawania się rozkoszy. Można tam zamówić rzeczy różnego fasonu oraz przeznaczenia, w zależności od tego jak mocno puści się wodze wyobraźni.

Dominatrix.pl - lateksowa kolekcjaDominatrix.pl - lateksowa kolekcja

Dominatrix.pl wyróżnia produkcja rzeczy dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Każdy może wybrać sobie fason, kolor, rozmiar i pod jego, dedykowane zamówienie towar zostanie wyprodukowany. Wyuzdane zestawy dla odważnych, pewnych siebie kokietek i bardziej stonowane modele dla nieco spokojniejszych kobiecych osobowości.

Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja

Wielu z was pewnie zadaje sobie pytanie: Jak dbać o lateksową garderobę? To prostsze niż myślicie. Wystarczy przechowywać ją w ciemnym miejscu, nie łączyć z metalami, ani talkiem, natłuszczać bezwonnym, silikonowym olejem. Tych ubrań nie pierzemy w pralce, ale płuczemy  w letniej wodzie z dodatkiem łagodnego szamponu. Stosowanie się do tych zasad sprawi, że będziecie cieszyć się odzieżą przez długie lata, a wasze życie nabierze prawdziwego, lateksowego blasku. Dodatkowo jednym z najistotniejszych elementów użytkowania garderoby lateksowej jest nabłyszczacz – dopiero po spryskaniu nim ubrań, lateks zaczyna błyszczeć, tak jak na zdjęciach.

Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja Dominatrix.pl - lateksowa kolekcja

 

Zapraszamy na stronę Dominatrix.pl