W ostatnim czasie codziennie dostajemy świeżą porcję nowiutkich trailerów. Tym razem możemy obejrzeć zwiastun bardzo wyczekiwanego thrillera w reżyserii Jima Sheridana- "Dream House".

Klip jest naprawdę wyborny i zapowiada sporą dawkę dobrego kina, której zresztą mogliśmy się spodziewać patrząc na obsadę. W rolach głównych zobaczymy bowiem Daniela Craiga, Naomi Watts oraz Rachel Weisz. Film będzie przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia, a osoby młodsze będą musiały oglądać go w towarzystwie opiekuna.

Sama produkcja opowiada historię rodziny, która nieświadomie przeprowadza się do domu, w którym w przeszłości miały miejsca liczne morderstwa. Ich wymarzony dom szybko przeradza się w piekło, kiedy zdają sobie sprawę, że stali się celem dla tego samego okrutnego mordercy.

Z pewnością "Dream House" będzie hitem i myślę, że być może jednym z najlepszych thrillerów ostatniego czasu. Na weryfikację tej tezy przyjcie nam jednak poczekać do końca września, bowiem 30. września film wejdzie do kin.