Dermokonsultacje to badanie skóry, które można bezpłatnie wykonać w sklepach Drogerie Natura. Zawsze gdy nie jesteś pewna, jaki masz typ skóry warto to sprawdzić. Wiarygodną informację można uzyskać dzięki aparatom, które mierzą nawilżenie skóry, sebum (poziom natłuszczenia) i elastyczność czyli podatność skóry na powstawanie zmarszczek. Takie aparaty są m.in. na wyposażeniu blisko 200 sklepów Drogerii Natura w całym kraju. Podczas badania zostaje ustalony nie tylko typ Twojej cery, ale także zalecana pielęgnacja.

Cera tłusta, sucha czy mieszana? - masz kłopoty z określeniem typu swojej cery? Nawet, jeśli jesteś pewna jaki masz typ skóry, może to być za mało, aby dobrać właściwy krem, tonik czy mleczko. W

Drogerii Natura możesz bezpłatnie zbadać, czego dokładnie potrzebuje Twoja skóra.
Do testu trzeba sie odpowiednio przygotować - badanie powinno być przeprowadzone na oczyszczonej skórze. Na podstawie szczegółowych danych dermokonsultantki ustalają kompleksową pielęgnację optymalnie dostosowując ją także do wieku osoby badanej. Zapisują wyniki testu oraz zalecenia na specjalnym druku - tzw. „recepcie”. Osoby, które prowadzą dermokonsultacje są wykwalifikowane, przechodzą ścieżkę szkoleń i przede wszystkim zdobywają doświadczenie podczas praktyk pod ścisłym nadzorem.

Drogerie Natura, jako pierwsza sieć sklepów kosmetycznych w Polsce, wprowadziła bezpłatne i kompleksowe dermokonsultacje. Badanie skóry ma na celu optymalny dobór kosmetyków w zgodzie z czterema podstawowymi zasadami pielęgnacji skóry: oczyszczania, tonizowania, nawilżania i odżywiania.

Zobacz, w których sklepach Drogerie Natura przeprowadzane są bezpłatne dermokonsultacje: www.drogerienatura.pl/dermokonsultacje

 

logo_drogerii_natura_400