Już w tą niedzielę mikołajki. Jeśli jeszcze do tej pory nie macie prezentu dla ukochanej osoby to może najwyższa pora zastanowić się czy nie warto sprawić komuś nie tylko drogiego ale przede wszystkim oryginalnego prezentu. W dobie kryzysu wiele osób może odczuwać swego rodzaju załamanie nie tylko psychiczne ale również swojego ego. Dlatego czasami warto wydać 60 tysięcy dolarów, żeby znowu poczuć się dobrze. Bardzo oryginalny prezent proponuje nowojorski artysta Nathan Sawaya. Za jedyne 60 tysięcy dolarów jest w stanie skonstruować z klocków Lego naszą podobiznę. Nie tylko staniemy się posiadaczami naszego własnego pomnika, ale przede wszystkim zszokujemy naszych znajomych tak nietypową statuetką w naszym domu. 

Jeśli jednak nie macie problemów z własna psychiką i chcielibyście coś jeszcze bardziej oryginalnego to warto postawić na własne pole golfowe koło domu. W tym celu bęziemy musieli zatrudnić Jack Nicklaus, który zadba o każdy najmniejszy szczegół naszego wyjątkowego pola. Jako, że wszystko wykonuje bardzo profesjonalnie- przedstawia pierwsze wizualizacje, itp. Cena również jest wysoka. Za profesjonalny projekt zapłacimy około 1 miliona dolarów. Do pakietu dorzucana jest piłeczka i kij golfowy. 

Kryształowe szachy Waterford Crystal- jest to idealny prezent dla każdego amatora gry w szachy. Jest to limitowana edycja, która ukazała się tylko w liczbie dziesięciu egzemplarzy na całym świecie. Połączenie kryształów z drewnem daje naprawdę oszałamiający efekt. Cena również oszałamiająca $15,000.00. 

jak widać pomysłów na oryginalne prezenty jest bardzo wiele. Przede wszystkim liczy się kreatywność i pomysłowość. A Wam jak podobają się prezenty dla bogaczy? Przypadły Wam do gustu.