Jeśli shopping jest Ci bliższy niż jogging – to tej wiosny wybierzesz dżeginsy zamiast legginsów! Zabawa fakturą, krojem, kolorami – to najsilniejszy trend jaki króluje na światowych wybiegach w sezonie wiosna-lato 2010. Levi's® postanowił wyjść mu naprzeciw, wprowadzając do swej najnowszej kolekcji dżeginsy - połączenie uwielbianych przez nas legginsów z denimowym lookiem, który przebojem wdarł się do naszych szaf. Jest to absolutny „must have” tej wiosny.

Dżeginsy, nieco bardziej formalne od zwykłych legginsów, za to niesamowicie wygodne, noszone niczym druga skóra, mogą z powodzeniem zastąpić wysłużone rurki. Stanowią bazę stylizacji niemal na każdą okazję a ilość kombinacji ogranicza jedynie nasza wyobraźnia!
Dla dziewczyn z fantazją, lubiących wiosenny, świeży look, Levi's® przygotował dżeginsy w odcieniu jasnego błękitu. Na gorę niezobowiązujący top, do tego baletki i niezastąpiona w tym sezonie ramoneska i mamy strój idealny do szkoły, na uczelnię czy na plotki z najlepszymi przyjaciółkami. 
Tradycjonalistki, nieuznające szaleństwa w ubiorze, znajdą w ofercie marki Levi's® dżeginsy przypominające ich ulubione denimowe spodnie, doskonale pasujące do stylu casual. Zestawione z kraciastą koszulą w stylu „boyfriend” i wygodnymi trampkami, będą idealne na wiosenny wypad za miasto czy niedzielny piknik w parku.

W wersji „imprezowej” doskonale komponują się z elektryzującymi wzrok, niebotycznymi szpilkami. By nadać całości jeszcze bardziej kobiecego charakteru do zestawu warto dobrać wciąż modne w tym sezonie koronki. Stylizacja dopełniona lekkim makijażem i uśmiechem na twarzy, gwarantuje sukces każdej imprezy!