Victoria Beckham z córką


Victroria Beckham dobrem swoich dzieci tłumaczy decyzję pozostania w Los Angeles. Prasa niedawno donosiła, że Państwo Beckham przeniosą się najprawdopodobniej do Prayża, gdzie Devid dostał propozycję pracy. Victoria najchętniej też przeprowadziłaby się do stolicy mody, gdyż mogłaby spróbować swoich sił na paryskim rynku mody.

Na chwilę obecną świetnie sobie radzi w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Cała rodzina Beckhamów zdecydowała się pozostać w LA, gdyż tego życzyli sobie ich  synowie. Zwłaszcza najstarszy Brooklyn (12), który już wcześniejszą przeprowadzkę rodziców przeżył dość ciężko.

Victoria jest mamą jeszcze ośmioletniego Romeo, sześcioletniego Cruza oraz półrocznej Harper. 37 letnia Victoria zwierzyła się, że przerwa w pracy nie jest przez nią brana pod uwagę, jako sposób na resztę życia. Jednak zrobi ją na tak długo, jak tego będzie wymagała opieka nad małą Harper, którą karmiła piersią przez całe lato. Córeczka Beckhmanów podobno jest bardzo grzeczną i pogodną dziewczynką w przeciwieństwie do starszych braci. Jako niemowlaki cierpieli na kolkę, reflux i nie chcieli spać w nocy.

Mama Victoria natychmiast jednak zapewnia, że jednakowo kocha wszystkie swoje dzieci. Mimo to cieszy się, że ma córkę bo być może będzie miała w domu jeszcze jedną osobę, dla której najważniejsza nie będzie piłka nożna. Wszystkim fanom projektantki Posh pozostało uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na kolejną kolekcję.


Malutka córeczka Victorii BeckhamAutor: Małgorzata Bulaszewska