Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki Początki tego święta sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian. Kultem otaczano wtedy matki-boginie, symbole płodności i urodzaju. Zwyczaj powrócił w siedemnastowiecznej Anglii pod nazwą niedziela u matki i początkowo oznaczał wizytę w katedrze. Dzień, w którym obchodzono to święto, był wolny od pracy. Do tradycji należało składanie matce podarunków, głównie kwiatów i słodyczy, w zamian za otrzymane błogosławieństwo. Zwyczaj ten przetrwał do ok. XIX w. Ponownie zaczęto go obchodzić po zakończeniu II wojny światowej. Już 26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki. Zazwyczaj tego dnia obdarowujemy nasze ukochane mamy prezentami. Jeżeli już maci dosyć kupowania czekoladek i kwiatków mamy dla Was kilka bardzo oryginalnych pomysłów na prezenty, które na pewno ucieszą każdą mamę!

Tutaj znajdziecie listę prezentów:

PERFUMY:
SHE WOOD to pierwsze  damskie perfumy sygnowane marką Dsquared mają zmysłowy, olśniewający charakter. Projekt jest dopełnieniem filozofii męskiego zapachuDrewno jest niekwestionowanym elementem całej linii- charakteryzując siłę, odwagę, kwintesencjęducha i ciała.
W SHE WOOD jest ono użyte subtelnie i kobieco, aby w połączeniu ze świetlistym i szlachetnym flakonem stworzyć niezwykłą, kontrastową jedność podkreślająca charakter zapachu.
Cena 30 ml / 149  złotych

Flora od Gucci jest skierowany do kobiet, które lubią delikatne, kwiatowe zapachy. To niewątpliwie bardzo letni, radosny zapach, na którego składają się między innymi cytrusy, róża, paczula, drzewo sandałowe, różowy pieprz.
Cena 30 ml / 168   złotych

MYDEŁKA & PRODUKTY SPA
Włoskie mydła  firmy Nesti Dante mają bardzo ciekawe zapachy. Znajdziemy zapach wiosek i klasztorów o nucie cytrusowej, zapach bratków, irysa, maku, melonów czy lawendę.
Marka Nesti Dante pochodzi z Florencji z 1947 roku. Od tej pory jest głównym producentem naturalnych mydeł.
Dzięki takim firmom mydła już przestały być tylko produktem służącym do higieny , a są świetnymi kosmetykami, które mają niesamowite zapachy oraz opakowania!
Cena 18 złotych

FILM
Śniadanie u Tiffany'ego
Ten film uwielbia każda kobieta. Utrzymana w  ironiczno - melancholijnym tonie opowieść o osiemnastolatce z prowincji, która determinacją, modną fryzurą i 40 centymetrową cygarniczką usiłuje podbić nowojorski elegancki świat.
Cena 33 złotych

PŁYTY CD
The Very Best Of Smooth Jazz Box 4cd to poczwórrny Box bestsellerowej składanki The Very Best Of Smooth Jazz. Znajdziemy na niej takich wykonawców jak Amy Winehouse, Simply Red, Oh Laura, Lionel Richie, Diana Ross, Ray Charles czy Natalie Cole.
Cena 63,99 złotych