Riquelle Pals to modelka, o której będzie głośno w przyszłym roku. Najnowsza sesja dla C-Heads, której autorem jest Carlijn Jacobs, zapowiada trendy modowe, które będą obowiązywać w przyszłym roku.
Inspirujemy się dzikim zachodem, kiczowatą estetyką filmów drogi w stylu lat 70., jeździmy nowym Mustangiem lub półciężarówką Dodge RAM, żywimy się fasolą i pokazujemy środkowy palec rosyjskiej postkomunie.

Przyszły rok zapowiada wielki powrót kultury amerykańskiej, z jej prostym stylem życia i odważnym podejściem do biznesu.
Pals jako dziewczyna z dzikiego zachodu zaskakuje zmysłowością i dbałością o stylizację.

Genialna dresowa spódniczka, wszechobecne body, zdobione motywami amerykańskiej flagi bikini i kowbojskie kapelusze dopełniają obrazu całości.

Lata 70. i 80. to triumf amerykańskiego stylu życia. Czy 2015 rok oznacza powrót do tego zdławionego globalizacją i narastającym rozwarstwieniem społecznym modelu ?

Jak widać na jednej z prześwitujących koszulek modelki American Dream wraca jako hasło, nie tylko w świecie mody.
Wraca amerykański konserwatyzm i prosty podział na dobrą Amerykę i Rosyjskie Imperium Zła. Moda przenika się z polityką. Trendy wynikają z globalnych procesów makroekonomicznych. 2015 zapowiada się niezwykle ciekawie...