E-zegarek.pl był jednym z pierwszych sklepów internetowych z zegarkami. Powstał w 2005 roku i został stworzony z prawdziwej pasji do zegarków.

Pierwszymi markami w sklepie były m.in Vostok Europe, Atlantic z którymi współpracuje do dziś, a
obecny wachlarz to ponad 6000 modeli wyłaniających się z ponad 30 marek.

Witryna została zaprojektowana tak, aby można było szybko i wygodnie dokonać zakupów, a także miło spędzić czas. Zainstalowane na stronie wyszukiwarki ułatwiają szybsze znalezienie wybranych towarów, a rozkład produktów jej nawigację.

W e-zegarek.pl każda marka opatrzona jest jej rysem historycznym. Konkretne modele zilustrowane są wysokiej klasy zdjęciami, a ich parametry bardzo dokładnie opisane. Na życzenie klienta, sklep może dosłać na skrzynkę mailową realne zdjęcie zegarka.

Co może zaskoczyć, od samego początku e-zegarek.pl przyciągał Klientów nie tylko ofertą, ale i uczciwym oraz miłym podejściem do Klienta.
Przy każdym zakupie produkt był i jest podany w pełnej oprawie - pięknie zapakowany w firmową torbę z listem dziękującym za transakcję.

Rzadko spotykane jest tak profesjonalne podejście do Klienta. Firma e-zegarek.pl jest w pełni oddana swoim Klientom również po zakończonym okresie gwarancyjnym. Pomaga w kwestii napraw, kierując do najlepszych autoryzowanych serwisów.

Obsługa sklepu doradza nie tylko w kwestii wyboru zegarka ale i akcesoriów.
Od kilku lat współpracuje z Mistrzami Zegarmistrzostwa, co pozwala sprzedawać nie tylko produkt ale również swoją wiedzę, która pogłębiana jest dzięki licznym szkoleniom.

Zegarek jest dobrem luksusowym dlatego firma postanowiła otworzyć showroom w Warszawie. Umożliwia to obejrzenie szerokiej oferty modeli dostępnych Od Ręki oraz zakupu zegarka na miejscu. Klientom mieszkającym na terenie Polski sklep dostarcza zamówione produkty szybko i bezpiecznie za pomocą solidnej firmy kurierskiej. Koszt przesyłki jest gratisowy.

Wszystkie te aspekty sprawiają, że witryna jest chętnie polecana przez jej stałych Klientów.

My również zachęcamy do korzystania z oferty www.e-zegarek.pl