Małe, niepozorne miasteczko Eastwick. Trzy kobiety wymawiają to samo życzenie, powodując pojawienie się tajemniczego człowieka imieniem Darryl Van Horne w ich mieście. Gdy mężczyzna zjawia się, zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Eastwick nawiązuje oczywiście do kultowego filmu z 1987 "Czarownice z Eastwick" z Michelle Pheipfer, Jackiem Nicholsonem, Cher i Susan Sarandon. 

Córka Roxie, Mia troszczy się o finanse w sklepie artystycznym matki. Roxie zapewnia córkę, że nie musi się martwić. Następnie podnosi pięćdziesiąt centów na podłodze. Niedługo potem Kat Gardner, pielęgniarka, gospodyni domowa i matka pięciorga dzieci spaceruje z rodziną w parku. Syn Kat znajduje monetę i daje ją matce. 

Eastwick upamiętnia właśnie dzień swojego założyciela, a mieszkańcy miasta gromadzą się na placu miasta. Wśród mieszkańców jest Roxie, Kat i Joanna Frankel spięta i nieśmiała reporterka w lokalnej gazecie. 

Joanna i jej najlepsza przyjaciółka Penny dyskutują o ich pracy i braku asertywności Joanny. Will lokalny fotograf, w którym dłuży się Joanna, słyszy rozmowę. Joanna odchodzi z Penny, a następnie podnosi monetę, która spadła na jej głowę znikąd. 

Tymczasem, Bun Waverly, szef Towarzystwa Historycznego Eastwick, odczytuje opowieść o legendach z Eastwick do dzieci. Opowiada historię, jak jedno zdarzenie zmienia życie zwykłych kobiet i jak odkrywają one swoją prawdziwą naturę. Roxie, Kat i Joanna okrążają fontannę i jednocześnie wrzucają monetę na szczęście. Nagle, pojawia się wiatr i pełno czerwonych mrówek atakuje Buna jeszcze zanim zakończy swoją historię. 
A to dopiero początek. 

W "Eastwick" grają : Rebecca Romijn, Lindsay Price, Paul Gross, Sara Rue, Veronica Cartwright.