Moda, design, marketing, a nawet ekonomia jest uzależniona od trendów. Według największej trendsetterki, Li Edelkoort ludzie będą powoli zmierzać ku wiejskiemu trybu życia. Jednak nie oznacza to masowego przemieszczenia się ludzi z miast na wieś. Wręcz odwrotnie. Miasto ma stać się podobne do wsi. Już coraz więcej w sklepach jest stoisk z jedzeniem tak zwanym organic. Dostaniemy tam szynkę, jajka czy mleko wiejskie. Ekologia  staje się bardzo modna, można spokojnie powiedzieć, że stała się najważniejszym trendem 21 wieku.
Nicolas Cinguino francuski projektant postanowił stworzyć według najnowszego trendu mp3. Designer postanowił połączyć tradycyjne i wszystkim znane Jo-Jo z odtwarzaczem plików. Ta mp3 umożliwia nam słuchanie muzyki bez jakichkolwiek baterii czy energii. Do zasilenia odtwarzacza musimy tylko kręcić  gadżetem, jak to się robi z Jo-Jo.
Ile razy wam się zdarzyło gdy słuchając mp3, ona nagle gasła, ponieważ bateria się wyczerpała?! Teraz tylko kilka razy musimy popuszczać Jo-Jo i znów będziemy posiadać pełną baterię.
Projekt jest niewątpliwie najbardziej ekologiczną mp3 jaką widziałam.
Jedyna kwestia, która budzi wątpliwości, to jak długo się trzeba bawić zabawką, aby bateria została naładowana  do słuchania muzyki?