Tradycja jubilerstwa i złotnictwa jest kultywowana w naszej rodzinie od ponad 60 lat. Umiłowanie zawodu, ciągłe dążenie do perfekcji, satysfakcja z posiadanej wiedzy, to idee przekazywane z pokolenia na pokolenie, zapoczątkowane przez seniora rodu Romualda Plucińskiego - wielce zasłużonego Mistrza Złotniczego.

W 1982 roku miał on zaszczyt wykonać pierścień papieski dla Ojca Świętego, Jana Pawła II. W dowód uznania profesjonalizmu i artystycznych dokonań został uhonorowany w 1987 roku dyplomem Ministra Kultury i Sztuki "Mistrz Rzemiosła Artystycznego."

W tradycję jubilerstwa wpisuje się też obecne miejsce naszego salonu. Przez kilkadziesiąt lat w kamienicy przy Placu Wolności 5 mieścił się bowiem zakład jubilerski rodziny Szulców. Naszym celem stało się kreowanie popytu na produkty jubilerskie i zegarmistrzowskie, akcesoria, dodatki najwyższej jakości, niedostępne wcześniej na polskim rynku. Nasza firma działa w Poznaniu, stolicy Wielkopolski, od wieków najbardziej prężnego gospodarczo regionu Polski. Rozpoczęte przez nas, wręcz pionierskie działania rynkowe, wkrótce zaczęły przynosić efekty. Nawiązaliśmy kontakty z firmami, których nazwy są synonimem luksusu, prestiżu i perfekcji wykonania produktu. Wyroby tych marek stały się poszukiwanym towarem wśród naszych klientów.

Jesteśmy - jedną z kilku w Polsce - rodzinną firmą prowadzącą ekskluzywny salon jubilerski, w których sprzedaje się luksusowe zegarki i wyroby jubilerskie. Ponadto oferujemy także biżuterię z platyny i złota, z brylantami i innymi szlachetnymi kamieniami z własnego atelier w według własnych autorskich wzorów.

Do tredycji firmy należą już bankiety organizowane przez naszą rodzinę, których gośćmi bywają czołowi biznesmani oraz przedstawiciele poznańskich środowisk kulturalnych.

W salonie JUBILER PLUCIŃSKI staramy się stworzyć atmosferę właściwą dla miejsca, w którym podejmuje się decyzje o wyborze i zakupie przedmiotów luksusowych i bardzo osobistych zarazem. Nade wszystko cenimy możliwośc bezpośredniego kontaktu z klientami - to jedna z dewiz naszej rodzinnej firmy. Znając upodobania i charakter pracy i stanowisko klienta potrafimy doradzić tak, aby zakupiony produkt stał się źródłem radości, satysfakcji i prestiżu. Wychodzimy z założenia, iż sprzedać to też znaczy zapewnić opiekę nad produktem. Dlatego staramy się zapewnić serwis. Zapraszamy!

[Od Redakcji]

Niesamowite miejsce, świetna biżuteria, ekskluzywne - mało dostępne na polskim rynku marki, produkty, limitowane serie biżuterii. Doskonała atmosfera, piękne wnętrza i ekspozycje. Szukacie luksusu? Tylko Pluciński.

Zapraszamy na www.plucinski.pl

fanpage:http://www.facebook.com/Jubiler.PLUCINSKI