Samochody ekskluzywne głównie kojarzone są z limuzynami. Bardzo rzadko można napotkać ekskluzywne wersje samochodów rodzinnych. To samo tyczy się użytkowników crossoverów, którzy nie mogą zachwycić się ekskluzywnymi wersjami tych samochodów. Jednak dla wszystkich wielbicieli rodzinnych samochodów mamy bardzo dobrą wiadomość. Na rynku europejskim pojawi się Infiniti FX Millionaire Edition. Nowa wersja będzie dostępna w dwóch wersjach silnikowych: 5 litrowym i 3,7 litra. Podobnie z kolorystyką będziemy mogli wybrać między odcieniem czarnym i białym. We wnętrzu zamontowano specjalny zestaw muzyczny, nawigację satelitarną oraz specjalne monitory na których pasażerowie mogą oglądać filmy.

Tapicerka równie elegancka. Tym razem postawiono na połączenie zamszu ze skórą, co daje naprawdę bardzo fajny efekt. Za trochę ekskluzywności trzeba będzie odpowiednio zapłacić. W zależności od modelu i wyposażenia będziemy musieli zapłacić od 95,450 do około 140 tysięcy Euro. Jak widać cena jest dosyć zawrotna. Model Infiniti został wprowadzony na rynek w 2006 roku i od tamtej pory zjednał sobie bardzo dużo wielbicieli. W Polsce model ten pojawił się dopiero w 2008 roku. 

Jak widać nowa ekskluzywna wersja poza drobnymi szczegółami niczym nie różni się od swojej poprzedniczki. Z drugiej strony to bardzo często właśnie detale i szczegóły odgrywają szczególną rolę przy wyborze samochodu. A Wam jak podoba się ekskluzywna wersja Infiniti?