Wszystko co będzie Ci potrzebne znajdziesz u nas, zabierz ze sobą jedynie
dobry humor, takie jest motto Apartamentów Flat 4U.


JEŻELI MARZYSZ O ODROBINIE LUKSUSU, PRAGNIESZ CHOĆ NA CHWILĘ ZMIENIĆ OTOCZENIE,  KTÓRE ZACZĘŁO CIĘ PRZYTŁACZAĆ, ZASTANÓW SIĘ NAD WYNAJMEM EKSKLUZYWNEGO APARTAMENTU. POZWOLI CI TO CHOĆ NA MOMENT ODETCHNĄĆ PEŁNĄ PIERSIĄ. POCZUJECZ SIE JAK W 7 NIEBIE, PIĘKNE MEBLE ,PROFESJONALNIE ZAARANŻOWANE WNĘTRZE TAK ABY KAŻDY GOŚĆ CZUŁ ZARÓWNO PRZESTRZEŃ ALE I CIEPŁO, KTÓRE W ŻYCIU KAŻDEGO Z NAS ODGRYWA ZNACZĄCĄ ROLĘ. WNĘTRZA ZAINICJOWANE ZOSTAŁY TAK BY KAŻDY KTO PRZEKROCZY PRÓG APARTAMENTU ZNALAZŁ DLA SIEBIE ODPOWIEDNIE MIEJSCE.

SMAK ELEGANCJI, KOMFORTU I WYSZUKANEGO GUSTU TO ELEMENTY CHARAKTERYSTYCZNE DLA TEGO TYPU LOKUM.

EKSKLUZYWNE POMIESZCZENIA, OCIEKAJĄCE BOGACTWEM, OD DAWNA CENIONE BYŁY PRZEZ PRZEDSTAWICIELI NAJWYZSZYCH WARSTW SPOŁECZNYCH.
DAWNEJ TYLKO NAJDOSTOJNIEJSI MIELI MOŻLIWOŚC EGZYSTOWANIA W ŚWIECIE PEŁNYM PRZEPYCHU, LUKSUSU I WSZECHOGARNIJACEGO KOMFORTU. DZIS APARTAMENT WYNAJĄĆ MOŻE KAŻDY. DLACZEGO? MOŻE WŁASNIE DLATEGO IŻ CENY ZWIĄZANE Z JEGO WYNAJMEM NIE SA AZ TAK WYGÓROWANE JAK W LATACH WCZESNIEJSZYCH.

Nocleg w apartamencie to cena od 210 do 270 zł za dobę  (cena za całe 2
pokojowe mieszkanie).


CZYLI PORÓWNYWALNIE Z KOSZTAMI JAKIE OFERUJĄ HOTELE JEDNOGWIAZDKOWE.
WYNAJMUJĄC APARTAMENT MASZ WIĘKSZY KOMFORT BOWIEM ZACHOWUJESZ WIĘKSZA
ANONIMOŚĆ, NIKT NIE NARUSZY W BEZCZELNY SPOSÓB TWOJEJ PRYWATNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI.MOZESZ POCZUĆ SIE JAK PAN I WŁADCA SWOJEGO TERYTORIUM.
JEŻELI PLANUJESZ ROMANTYCZNY WEEKEND W JEDNYM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIAST W POLSCE, CZYLI WE WROCŁAWIU, TRENDZ.PL POLECA APARTAMENTY FLAT4U USYTUOWANE W PRZYJAZNYM OTOCZENIU ZIELENI NA OSIEDLU OGRODY GRABISZYŃSKIE.
POCZUJESZ SIĘ JAK NA PERYFERIACH MIASTA DZIĘKI PARKOWI GRABISZYŃSKIEMU BĘDĄC TYLKO 4 KM OD CENTRUM MIASTA.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH LUKSUSU DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FLAT4U.