W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zwraca się ku ekologii. Staramy się patrzeć na to co jemy i co kupujemy. Obserwując skład soków owocowych czy coca-coli, decydujemy się na alternatywne napoje. Herbaty są niewątpliwie jednym z najzdrowszych napojów.
Jedną z najbardziej ekskluzywnych herbat są te od Mariaże. Nazwisko to od ponad trzystu lat związane jest z historią herbaty.

Mariage Frères to nie tylko niesamowite liście, długa tradycja, ale również niezwykła fantazja i kreatywność producenta. Marka należy do ścisłego grona najdoskonalszych herbat dla osób z wyrafinowanym podniebieniem.
Mariage Frères proponuje trzy herbaty z serii Fall in Love. Zarówno czarna, zielona jak i czerwona mają nutkę delikatnego waniliowego aromatu. Pijąc ją czujemy jaką bogatą i ciekawą historię ma herbata Mariage Frères
Herbata została umieszczona w przepięknej puszce, którą zarówno można kupić dla siebie, ale jest również idealna na prezent. Herbatę kupimy za 90 złotych w warszawskim butiku Horn & More przy ulicy Koszykowej 1.