Inspirujący zapach od FergieWoda perfumowana Viva by Fergie

W ofercie Avon pojawił się kolejny owoc współpracy marki z charyzmatyczną wokalistką Fergiewoda perfumowana Viva by Fergie. To już trzecia woda sygnowana nazwiskiem wokalistki. Pełen świeżości zapach inspiruje do życia w zgodzie z własnymi przekonaniami.

Viva by Fergie to zapach z kategorii kwiatowo-świeżej, sygnowany przez główną wokalistkę zespołu Black Eyed Peas i solową piosenkarkę, której ostania płyta zdobyła status multiplatynowej. Inspiracją do jego stworzenia była chęć życia w zgodzie z własnymi pragnieniami i marzeniami, a także charakter i pewność siebie Artystki. „Viva to świeży i zaskakujący zapach, który podkreśla dwoistość kobiecej natury. Silnej i uwodzicielskiej zarazem, żyjącej według własnych zasad” – mówi Fergie.
Viva by Fergie to oryginalna kompozycja łącząca w sobie orzeźwiające akordy ziołowe oraz subtelność lawendy. Mieszanka doskonale komponuje się ze zmysłowym wetiwerem. Inspirujący zapach zamknięto w eleganckim fioletowo-srebrnym flakonie, który wieńczy stylowa nakrętka o nieregularnym kształcie. Woda sygnowana przez wokalistkę to idealny zapach dla niezależnych i pewnych siebie kobiet, które są otwarte na świat i żyją według własnych zasad.

Kategoria zapchowa: kwiatowo-świeża
Nuta głowy: akordy ziołowe
Nuta serca: lawenda
Nuta głębi: wetiwer
Cena regularna: 90 zł
Pojemność: 50 ml

Objętość i wydłużenie w jednym ruchu – Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs SuperDrama

Avon, marka nr 1 w segmencie kosmetyków do makijażu oczu*, przedstawia nowy pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs SuperDrama. Kosmetyk zapewni efekt spektakularnie powiększonych oczu i uwodzicielskiego spojrzenia. Tusz wydłuży rzęsy i nada im imponującej objętości już w jednym ruchu.

Tusz do rzęs SuperDrama to sposób na optyczne powiększenie oczu. Po zastosowaniu rzęsy będą wyraźnie wydłużone i pogrubione. Swoje działanie produkt zawdzięcza podwójnej formule. Dzięki zawartości specjalnych mikrodrobinek tusz zapewnia rzęsom objętość. Natomiast ultralekkie włókna nadają spektakularną długość każdej rzęsie. Precyzyjne nałożenie kosmetyku umożliwia szczoteczka o prostym kształcie z szerokimi włoskami. Już jeden ruch wystarczy, aby rzęsy były lekko uniesione, wymodelowane i rozczesane. Nałożony od nasady tusz pozwoli optycznie otworzyć i powiększyć oczy. Dzięki tuszowi można osiągnąć efekt do 20% większych oczu.** Tusz zamknięto w stylowym fioletowym opakowaniu.

Produkt dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym (Black) oraz brązowo-czarnym (Brown/Black)

*Na podstawie danych Euromonitora o produktach sprzedanych w 2011 roku.
**Dane na podstawie analizy obrazu APTC 232911.

Cena regularna: 36 zł
Pojemność: 7 ml