W ostatnich latach coraz częściej bardzo popularne stają się ekskluzywne rejsy statkami po Morzu Śródziemnym, czy też tradycyjnie po Karaibach. Tego typu wycieczki oferują nam wakacje z najwyższej półki. Dlatego jeśli decydujemy się już na rejs to warto zorientować się które linie są najlepsze i oferują full service.

Abercrombie & Kent- jeśli nie chcecie wybrać się na tendencyjny rejs po Karaibach tylko szukacie czegoś bardziej oryginalnego to może warto popłynąć w bardziej egzotyczne miejsca jak: Galapagos czy może rejs po Amazonce. Wielką zaletą tej linii, jest przede wszystkim kameralność i obsługa na bardzo wysokim poziomie

Silversea Cruises- ich specjalnością są rejsy wokół krajów azjatyckich. Oprócz bardzo eleganckiego wystroju oraz kuchni Relais & Châteaux oferującej różnorodne specjały,w ofercie znajdują się również specjalne programy do których możemy zaliczyć naukę gry w golfa...

The Yachts of Seabourn- ich specjalizacja to Morze Śródziemne. Mocny punkt to fakt, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Bogata oferta programowa jak oglądanie filmów na pokładzie statku sprawia, że każdy przez długi czas będzie pamiętać rejs.

SeaDream Yacht Club - jeśli chcecie przeżyć nie zapomniany rejs po Karaibach to może warto wybrać się z SeaDream Yacht Club. Oferują oni to co najważniejsze czyli obsługę na najwyższym poziomie. Poranne kawy na pokładzie, czy szampan pod gołym niebem na długo pozostaną w naszej pamięci.

Jak widzicie oferta rejsów jest bardzo różnorodna i myślę, że nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie… W końcu poranna bryza oraz wschód słońca wynagrodzą nam wszystkie niedoskonałości.