Wielu mężczyzn nie znosi krawatów oraz much. Kojarzą im się z bardzo formlanymi strojami, a na dodatek niewielu z nich potrafi je odpowiednio zawiązać.  Wybraliśmy dla Was jedne z najbardziej oryginalnych projektów jakie powstały. Może to Was bardziej zachęci do ich ubierania?
Mr. Talented to mucha zrobiona z kostek do gry. Być może spodoba się on nie tylko hazardzistom? Ten modowy gadżet kosztuje około 300 złotych. Każdy zestaw jest inny, gdzie klient wybiera liczbę oczek. Możesz sobie wybrać same szóstki!
Spikselowany krawat rodem z gry Super Mario Brothers to idealny prezent dla maniaków gier komputerowych. Trochę drogo, ale warto :). Do kupienia za 60 złotych na stronie www.thinkgeek.com
Krawaty Vivienne Westwood zawsze należy do ciekawych. Jednak na ostatnim pokazie mody na wybiegu pojawił się w krawacie, który był przypięty  do guzików w koszuli. Mimo swojej prostoty, wyglądają dosyć zabawnie, jednak nadal pozostają  eleganckie.
Krawat marki Emanuel Berg zawsze należy do tej ekskluzywnej grupy. Firma znana jest z najwyższej jakości materiałów oraz koszul szytych na miarę. W ich ofercie pojawił się dziergany krawat zrobiony w 100% z jedwabiu. Wygląda on niezwykle ekstrawagancko i modnie. Każdy Włoch posiada conajmniej takie dwa w swojej garderobie.