Każdy z nas z utęsknieniem czeka na zbliżający się weekend. Jednak nie zawsze potrafimy wykorzystać nasz czas wolny we właściwy sposób i bardzo często nie relaksujemy się tylko stajemy się dużo bardziej sfrustrowani. Dlatego jeśli chcecie się naprawdę zrelaksować i zapamiętać do końca życia wasz weekend to warto skorzystać z różnych dziwacznych form wypoczynku. Co powiecie na basen pełen piwa? W browarze Starkenberg w Austrii możecie zażyć kąpieli w basenie z piwem. Cała przyjemność będzie kosztować około 200$. Dla amatorów piwa wprost wymarzone rozwiązanie. Jeśli taka forma wypoczynku jest dla Was za mało dynamiczna to może warto zacząć myśleć już o nie dalekiej przyszłości. W 2014 roku będzie można spędzić dzień wolny w Aerion ultra szybkim samolocie. Rozrywka dosyć kosztowna. Będziemy musieli zapłacić jedynie 80 milionów dolarów. Trzeba przyznać, że ekstremalne doznania zawsze kosztują... Jeśli jednak wolicie podróżować samochodem to może Was ucieszyć nowy dom na kółkach Vario Perfect Platinium RV. To właśnie dzięki niemu będziecie mogli w komfortowy sposób odbyć podróż po całej Europie. Na dodatek ''samochód dom'' został wzbogacony w garaż z którego będziemy mogli wyjechać smartem bądź innym małym cackiem.

Jeśli jednak jesteście domatorami i wolicie wypoczywać w domowym zaciszu, to nic straconego. Może warto zainwestować w jedyny na rynku specjalny system do oglądania filmów. Urządzenie zostało wyposażone w aż 16 subwooferów. Do tego mocne głośniki sprawią, że poczujemy się jak na koncercie ze świetnym nagłośnieniem. Cena może odstraszyć potencjalnych kupców. Za 6 milionów można kupić już rezydencję a nie sam zestaw domowego kina.

Jedno jest pewne jeśli nie chcecie żeby wasz dzień wolny był taki jak każdy inny to musicie stać się kreatywni i cały czas starać się szukać czegoś nowego. A jaki jest Wasz pomysł na weekend?