Ostatnie lata pokazały, że jesień i zima potrafiły dokuczyć wszystkim – śnieg i błoto na drogach, zniszczone buty, mokre nogi. Teraz w Polsce pojawiło się rozwiązanie tych problemów: Protektory ProDry – skuteczna i wygodna w użyciu ochrona obuwia. Nałożone na buty chronią przed śniegiem, solą, błotem i wilgocią. Są idealnie wyprofilowane i miękkie, dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształu i pracy buta oraz łatwo się je nakłada. Zapakowane w etui, które łatwo można schować do torby lub bagażnika kiedy nakładki nie są potrzebne.  Protektory ProDry to zawsze czyste i suche buty – bez względu na pogodę.

Protektory ProDry mogą być noszone przez osoby, których życie lub praca wymaga przemieszczania się. Są idealnym produktem dla biznesmenów, przedstawicieli handlowych, doradców, architektów, ale także dla tych, którzy codziennie korzystają ze środków komunikacji miejskiej. Chętnie wykorzystywane są również przez działkowiczów oraz mieszkańców terenów podmiejskich.

Protektory ProDry sprzedawane są w sklepie internetowym www.prodry.pl, na allegro oraz w wybranych sklepach na terenie Polski.

Występują w dwóch rozmiarach: L oraz XL. Cena detaliczna w sklepie internetowym to 79,90 PLN.