Jakiej? DJ-a! Już w czerwcu będzie można zobaczyć go na żywo w akcji na wyjątkowym festiwalu w destylarni whiskey Bushmills. Jak to możliwe?

Elijah Wood - Dj

Parę dni temu niezapominany ze swojej kreacji Froda z "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona Amerykanin dołączył do zestawu artystów grających na niecodziennym festiwalu Bushmills Live. Wraz ze swoim kolegą, Zach’em Cowie, Wood tworzy kolektyw DJ-ski pod nazwą "Wooden Wisdom". Wystąpili już na secret-party przed tegorocznym rozdaniem naród Emmy w Los Angeles, w Amoeba Records, na festiwalu SXSW, czyli z coraz głośniejszym z każdym rokiem South By Southwest, oraz na kilku innych wydarzeniach markowanych przez markę Bushmills.

festiwal Bushmills Live

Festiwal Bushmills Live odbywa się 20 i 21 czerwca tego roku w Irlandii Północnej, w najstarszej działającej na świecie destylarni whiskey. Wydarzenie organizowane jest przez Bushmills, irlandzką markę tego trunku, konsekwentnie od dłuższego czasu wspierającą artystów, takich jak Bon Iver i Chromeo. Co ciekawe, w Polsce trzy osoby mają możliwość wygrać wyjazd na ten unikalny festiwal! Wystarczy wziąć udział w konkursie Bush&Mills Live, dostępnym na Facebook'owym profilu tej whiskey - B.Brothers (www.facebook.com/B.BrothersAndOthers) w zakładce ", ", lub pod tym adresem: www.on.fb.me/JjXAFP. Zadanie konkursowe polega na dodaniu zdjęć pokazujących w zabawny sposób znajomość zgłaszającej się ekipy. Aplikacja oferuje różnorodne komiksowe narzędzia, które w tym pomogą.

festiwal Bushmills Live - Elijah Wood

Zwycięska trójka zgrania luksusowy wyjazd i możliwość zobaczenia Elijah Wooda w akcji na żywo.

Bushmills Whiskey