koszulki dla odważnych


Dzisiaj prezentujemy Ememe.pl – sklep internetowy z niekonwencjonalnymi pomysłami graficznymi. Znajdziecie tam bluzy i koszulki o wyrazistym, nie zawsze grzecznym przekazie. Ememe.pl niewątpliwie wyróżnia na rynku to, że design odzieży jest tworzony według indywidualnych projektów, przez co modele są zawsze na topie. Oferta sklepu niemal codziennie jest poszerzana o nowości.

Zadowolenie klienta stanowi priorytet działań. Graficy spełniają wszelkie życzenia dotyczące projektów, tak aby efekt był zgodny z oczekiwaniami odbiorcy. Zamówienia realizowane są błyskawicznie, w sposób miły i profesjonalny. Warto dodać, że Ememe.pl utrzymuje kontakt z klientami, zarówno mailowy, jak i na facebook’u.

 

Pomysły, plany i inspiracje zdradza Trendu.pl założyciel sklepu – p. Jarosław Bac.

- Skąd pomysł na taki E-Sklep?

Pomysł pojawił się całkiem przypadkiem, przeglądając Internet w poszukiwaniu niekonwencjonalnie śmiesznego prezentu dla Żony, którego w ostateczności nie znalazłem.

- Do kogo adresowana jest oferta Sklepu Ememe.pl?

Przede wszystkim do ludzi odważnych, ceniących sobie bezpośredniość, chcących wyróżniać się z tłumu. Ludzi, którzy chcą przekazać innym konkretny komunikat (niekoniecznie ładny i grzeczny), bez użycia słów.

- Skąd czerpiecie Państwo inspiracje do tworzenia swoich projektów?

Sklep EMEME.pl to m.in. ekipa młodych, pełnych pomysłów, uzdolnionych grafików, z różnorodnym poczuciem humoru. Czym się oni inspirują? Dosłownie wszystkim! Codziennie wspólnie głosujemy za najlepszymi pomysłami, które albo wychodzą od nich samych, albo które nadsyłają nam nasi Klienci. Od razu tłumaczę - nie przechodzi wszystko, jesteśmy bardzo samokrytyczni!

Jakie plany na przyszłość?

Między innymi, planujemy znacznie powiększyć ofertę skierowaną do Pań. Chcemy również stworzyć więcej korzyści dla stałych Klientów – Programy Lojalnościowe, bony rabatowe i długoterminowe zniżki.
Ememe.pl jest również organizatorem ciekawych promocji. Ostatni pomysł nosi tytuł "Kot w worku" i jest popularny za granicą, mniej w Polsce. Zasady są proste, Ememe wybiera dla was zestaw składający się z czterech modeli najdroższych koszulek w symbolicznej cenie. Macie wpływ na rozmiary i rodzaje (damskie/męskie), a Ememe.pl decyduje o wzorach i kolorach. Otrzymujecie kota w worku...Warto wiedzieć, że kot nie jest częścią zestawu. Sympatyczny zwierzak służy jedynie swoim wizerunkiem, aby promować sklep:)

Pozostaje tylko czekać, aż pomysł stanie się popularny w naszym kraju.

Więcej znajdziecie na: http://ememe.pl/

Wyróżnij się z tłumu!

Męska czerwona koszulka

Sexy pomarańczowa koszulka

Różowa koszulka z napisem LOVE

Damska biała koszulka

Biała męska koszulka

Czarna męska koszulka

Męska niebieska koszulka

 

ememe.pl