emma watson ambasadorką lancome

Świetny początek roku 2012 dla młodej gwiazdy Harrego Pottera. Firma Lancôme wybrała Emmę Watson na ambasadorkę nowej kolekcji swoich pomadek i lakierów do paznokci. Nowa linia pomadek nosi nazwę Rouge in Love, natomiast linia lakierów do paznokci nazywa się Vernis in Love.

Youcef Nabi pełniący funkcję Prezydenta Lancôme International wyjaśnił na stronach  portalu Women’s Wear Daily, iż ta znana firma kosmetyczna myśli o dotarciu do nowej, bardzo młodej grupy klientek. Do tych wszystkich, które do tej pory jako swój podstawowy kosmetyk do ust używały błyszczyka. Nabi uważa, że Emma jest świetną kandydatką na ambasadorkę ich nowych produktów. Czy zachęci do zmiany przyzwyczajeń w tym obszarze młode kobiety? Czy pomadki Lancôme staną się ich podstawowym kosmetykiem używanym do ust? Przekonamy się pod koniec roku.

Obie kolekcje, zarówno pomadek, jak i lakierów, mają po 24 kolory. Linia pomadek Jolis Matins pojawi się w delikatnych i jasnych odcieniach, których formuła jest półprzezroczysta. Boudoir Time mają odcienie wyraziste i mocno pigmentowe, natomiast Tonight is My Night są kolorami kryjącymi i ciemnymi.
Zarówno pomadki z serii Rouge in Love oraz  lakiery z linii Vernis in Love będą dostępne od lutego 2012.


emma watson ambasadorką lancome


emma watson ambasadorką lancome

Autor: Małgorzata Bulaszewska