Nie wiem na ile w Polsce jest ten serial popularny, ale wiem, że w Stanach robi furorę!

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles. Dotyczy ona świata showbiznesu. Pojawia się grupa czterech przyjaciół z Queens. Jeden z nich Vincent Chase (Adrian Grenier) rozpoczyna swoja wielką karierę okrzyknięty "nowym Johnnym Deppem". Menadżerem jego jest przyjaciel z dzieciństwa - Eric Murphy (Kevin Connolly).

Fabuła jest oparta o losy Marka Wahlberga, będącego również producentem serialu. Niektóre z postaci były wzorowane na prawdziwych osobach. Gościnnie w filmie pojawiają się m.in.: Scarlett Johansson, Dennis Hopper, Gary Busey, James Cameron, Jessica Alba, Val Kilmer, Bono, Matt Damon, Anna Faris, Jamie-Lynn Sigler, Martin Scorsese, Seth Green, Eminem i wielu innych.

W 2007 r. Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych uznała produkcję za najlepszy serial zagraniczny. W 2008 r. Jeremy Piven otrzymał Złoty Glob w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym. W 2006, 2007 i 2008 r. otrzymał on również nagrodę Emmy w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym.

Przyznam, że kiedy pierwszy raz usłyszałem, a potem obejrzałem na spróbowanie pierwszy odcinek, serial pochłonął mnie tak bardzo, że byłem w stanie tylko "chłonąć" kolejne odcinki. Jednak seriale mają tę denerwującą cechę, że się kończą, a potem zmuszają uzależnione od siebie tłumy, by czekały na następny sezon. Jednak zawsze przychodzi ten upragniony moment, kiedy dowiadujemy się o premierze nowego epizodu!

Tak jest właśnie teraz w przypadku serialu "Entourage" [Ekipa]. 19 lipca w Nowym Jorku miała miejsce premiera 8 sezonu tego hitowego serialu HBO. Wszystkie gwiazdy, ale również producent Mar Wahlberg zebrały się w Beacon Theatre, by promować nową serię i odpowiadać na pytania prasy.

Ostatnio Kevin Connoly opowiedział prasie, jak wspomina 7-letnią przygodę z serialem, wielokrotnie podkreślając, że praca oraz doświadczenie są niepowtarzalne i niemożliwe do powtórzenia.

Premiera telewizyjna pierwszego odcinka ósmego sezony "Ekipy" w amerykańskim HBO już w tę niedzielę o 22:30 czasu amerykańskiego!