Europejski Festiwal Sztuki i Rękodzieła to impreza dosłownie dla każdego. Swoje miejsce odnajdą na niej zarówno aktywne i niezależne kobiety, jak i mężczyźni szukający atrakcji i wrażeń. Całe rodziny, chcące dobrze bawić się w przyjemnej atmosferze, jak również osoby starsze, poszukujące spokoju i wypoczynku.

Na festiwalu pojawi się kilkuset wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje najlepsze wyroby i produkty, na co dzień niedostępne dla mieszkańców większych miast. Będą to nie tylko rzeźby, witraże, niekonwencjonalna biżuteria i ozdoby, ceramika, hafty, rzemiosło ludowe i wiklina, ale również przepyszne i ekologiczne produkty regionalne. Produkty nietuzinkowe i niezwykłe, które zachwycą nawet najbardziej wymagających.
Jednak festiwal to nie tylko wystawy i możliwość zakupu czegoś nietuzinkowego i nietypowego, ale również dobra zabawa, którą gwarantują atrakcje towarzyszące:
Koncerty: Jose Torres, Stonehenge, Tanto Flamenco, Banjo Band i Czerwony Tulipan
Występy taneczne: tańce irlandzkie, salsa, cha cha cha, tańce kubańskie i orientalne
Konkursy i niespodzianki
Pokazy rzeźbienia w bryłach lodu za pomocą piły spalinowej
Pokazy zdobienia owoców i warzyw w niezwykłe kwiaty i kształty

Warsztaty dla kreatywnych, na których będzie można nauczyć się np. decoupageu, robienia biżuterii, filcowania i wielu innych ciekawych umiejętności
Kąciki autorskie podróżników i pisarzy
Spotkania z artystami, piosenkarkami i aktorami
Kącik serialu M jak Miłość
Mammobus, w którym wszyscy chętni będą mogli przejść darmowe badania mammografii i cytologii.
…i wiele innych
W razie dodatkowych pytań lub informacji, zapraszam na stronę www.artchannel.pl