W niej chowamy swoje skarby i rzeczy niezbędne, podczas gdy mężczyźni ukrywają drobiazgi w kieszeniach spodni. Same dobrze wiemy, że torebka zawiera nasz przenośny, tajemniczy świat. Inwestycja w ten element garderoby stanowi zatem kluczowy wydatek. Pokazujemy najnowsze trendy w torebkowej modzie. Mamy wiosnę, zatem obowiązują nas kolory jaskrawe, odważne, ale również ciepłe i przyjemne. Prezentujemy modele, które sprawdzą się na co dzień w pracy, jak i na wielkie wyjścia.

Eurotorebka.pl - Damskie torebkiEurotorebka.pl - Damskie torebki

Eurotorebka.pl - Damskie torebkiEurotorebka.pl - Damskie torebki


Pamiętaj nowe rzeczy przyciągają powodzenie!


Wszystkie prezentowane torebki pochodzą z oferty firmy TED-MAR - oficjalnego partnera importerów eleganckiej galanterii skórzanej z Unii Europejskiej oraz polskich producentów.  Koniecznie odwiedźcie stronę sklepu eurotorebka.pl, gdzie oprócz torebek znajdziecie teczki, saszetki, portfele, paski, parasole, walizki, torby podróżne, torby na laptopy w atrakcyjnych cenach hurtowych i detalicznych.  Wyroby najwyższej jakości wykonane z wyselekcjonowanych gatunków materiałów (len, bawełna, filc, itp.) tworzywa sztucznego (skóry ekologicznej, zamszu, polyestru itd.) oraz skór naturalnych. Skóry, len, bawełna, filc zawierają w swojej strukturze drobne nierówności i wtrącenia co stanowi o ich autentyczności i naturalnym pochodzeniu i nie stanowi wad materiału.

Eurotorebka.pl - Damskie torebkiEurotorebka.pl - Damskie torebki

Jeżeli wolicie zakupy w realu, koniecznie odwiedźcie siedzibę sklepu TED-MAR mieszącego się w Warszawie na ul. Marywilskiej 44 lokal A-195 (wejście nr 4  lub Główne do Pasażu i pierwsza alejka w lewo od ul. Płytowej/Płochocimskiej)

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu: http://eurotorebka.pl/