Podczas odbywającego się każdego roku w Las Vegas konwentu Fan Faire, Sony Online Entertainment zapowiedział wydanie kolejnych rozszerzeń do bardzo popularnej wśród graczy produkcji MMORPG - EverQuest.

Szósty dodatek przeznaczony dla EverQuest II nazwany został Sentinel's Fate i jego premiera planowana jest na luty 2010 roku. Rozszerzenie zwiększy maksymalny poziom doświadczenia, na jaki awansować mogą postaci graczy, do 90-tego. Dodatek umożliwi również grę zaawansowanymi postaciami w questy przygotowane dla słabszych graczy - oznacza to, że prowadzone przez nas przez wiele miesięcy postaci nadal będą mogły w ten sposób zdobywać kolejne punkty doświadczenia.

To jednak nie wszystko, jako że Sony, wraz z premierą Sentinel's Fate, chce dołączyć do gry całkiem nowe osiągnięcia, jak chociażby: zabicie 10.000 orków, czy osiągnięcie 80-tego poziomu różnymi postaciami.

Co poza tym? Szesnaste rozszerzenie dla oryginalnej gry EverQuest ukaże się na rynku w listopadzie biężącego roku. Dodatek, zatytułowany Underfoot, wprowadzi do gry całkiem nową strefę

Więcej na gamelobby.pl