Explosion Club – nowy klub w stolicy, położony jest na prawobrzeżnej części Warszawy na skraju dużego osiedla Gocław. Dogodna lokalizacja tuż przy jednej z większych arterii miejskich, mianowicie przy ul Wał Miedzeszyński sprawia, że łatwo tu trafić zarówno z każdej dzielnicy Warszawy jak i położonych pod Warszawą mniejszych miejscowości.

 

Explosion  to nowocześnie zaprojektowany klub, składa się z dużej sali tanecznej, mniejszej sali za sceną oraz antresoli.  W każdej z sal oraz na antresoli  umiejscowione są obszerne loże oraz kanapy ze stolikami, gdzie każdy na pewno znajdzie miejsce do siedzenia. Ponadto na antresoli przygotowane są trzy różnej wielkości VIP ROOM-y które świetnie nadają się na różnego rodzaju bardziej kameralne imprezy typu urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie.

 

Wystrój klubu to połączenie nowoczesnej techniki oświetleniowej i dyskotekowej  oraz niespotykanych w warszawskich klubach, ogromnych płaskorzeźb oraz rzeźb, które wykonał młody  artysta absolwent olsztyńskiej Akademii Sztuk Pięknych.

 

Klub jest czynny w każdy piątek i sobotę od godziny 21 do białego rana. Muzyka w klubie Explosion to najnowsze zagraniczne i polskie przeboje muzyki klubowej , pop oraz dance.

Przynajmniej raz w miesiącu w klubie ma miejsce jakieś szczególne wydarzenie, mimo że klub ma dopiero miesiąc czasu  gościł w nim min. słynny na cały świat producent wielu hitów  muzycznych oraz dj w jednej osobie - ROBERT M , odbył się też koncert polskiej wokalistki CANDY GIRL,  w najbliższym czasie bo już na Halloween przewidziany jest pokaz Chippendalles z legendarnej już polskiej grupy BADBOYS Team,  na której czele stoi najlepszy polski tancerz erotyczny Dawid Ozdoba.  Ponadto lista  imprez koncertów i osób znanych jakie będą gościły w  Explosion jest bardzo długa, i najlepiej jest na bieżąco śledzić stronę internetową klubu, żeby nie przegapić żadnego ciekawego wydarzenia.

 

Klub Explosion świetnie nadaje się pod organizację różnego typu imprez czy event-ów dla firm, uczelni wyższych , osób prywatnych., istnieje możliwość zorganizowania cateringu, dodatkowego nagłośnienia oraz oświetlenia  jak i innych atrakcji uzgodnionych z klientem.

 

Dane:

Explosion Club

ul. Wał Miedzeszyński 646

03-944 Warszawa

tel: 519 193 167

www.explosionclub.pl