A może w dalszym ciągu poszukujesz swojej własnej, ekscytującej pasji albo ciekawego hobby?

W powietrzu, na ziemi czy pod wodą- tutaj wszystko jest możliwe!Oferta Fabryki Przygody obejmuje szereg atrakcji dla każdego. Ekstremalny off road, lot balonem, nurkowanie, wakeboard, a może relaksujący zabieg spa? Bilety „do przygody” są doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu w ciekawy, niebanalny sposób. Masz również możliwość, aby sprawdzić się w wymarzonej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy będzie to sztuka walki czy jazda konna. Klienci sklepu z przygodami spełniają tutaj swoje największe marzenia. To zdecydowanie więcej niż atrakcja.

 

Fabrykaprzygody.pl - snowboard

 

Gift Card jest pomysłem na wspaniały prezent. Jak inaczej okazać najserdeczniejsze uczucia, jeśli nie obdarowując niezapomnianymi wspomnieniami? To odrobina szaleństwa, adrenaliny i  luksusu dla każdego- ekskluzywna sesja zdjęciowa, relaksujące zajęcia jogi, lot motolotnią albo szalony drift.

 

Fabrykaprzygody.pl - kład

 

Szukasz fajnego, pomysłowego upominku dla swoich pracowników? A może zamiast standartowych kolacji pracowniczych wybierzecie się tym razem na spływ kajakowy albo urządzicie wyścigi bolidów? Fabryka przygody zorganizuje firmowy event, o którym długo będzie się mówiło w Twojej firmie. Zabawy i gry, które zintegrują najbardziej zróżnicowany zespół- paintball, squash, golf, tenis, a może warsztaty taneczne?

 

 

Fabrykaprzygody.pl -samolot

 

Wiosna jest momentem szczególnego zastrzyku energii. Spożytkujmy go jak najowocniej. Propozycje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i budzą największe emocje to:

- Popołudnie z Off roadem dla dwojga- niezapomniane wrażenia, szybka jazda bez trzymanki.

 

Fabrykaprzygody.pl - drift

 

- Paragliding- czyli wysokie loty dla odważnych. Ekstremalne doznania dla osób, które potrzebują w swoim życiu więcej przestrzeni.

 

Fabrykaprzygody.pl -spadochron

 


- Nurkowanie- intro w basenie albo wodach otwartych.

 

Fabrykaprzygody.pl -nurek


- Skoki spadochronowe- atrakcja dla osób o mocnych nerwach.

Fabrykaprzygody.pl -tandem

 


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą atrakcji na terenie całej Polski: http://www.fabrykaprzygody.com

Fabrykaprzygody.pl - kajak

Fabrykaprzygody.pl - paintball

 

Zakup bilet i spełniaj marzenia swoje i innych. Zespół Fabryki Przygody to grupa pasjonatów, którzy  zadbają o Twoje niezapomniane przeżycia. Wiosenna misja walki z nudą została oficjalnie rozpoczęta!