Z przyjemnością informujemy Państwa, że już 28-29.05, w C.H. Blue City rusza kolejna edycja- FASHION DEMOCRACY, imprezy promującej polskich niezależnych projektantów i marki.

Zbliżający się Dzień Matki i Dzień Dziecka to wspaniałe okazje do świętowania, ale także poszukiwania wyjątkowych prezentów, dlatego uzupełnieniem dotychczasowej koncepcji imprezy Fashion Democracy, będzie moda dziecięca, czyli Fashion Democracy Kids, a wszystko to i wiele innych atrakcji już wkrótce w Blue City.

Moda dla dzieci to specjalna oferta dla rodziców i ich pociech poszukujących produktów ładnych, oryginalnych, wygodnych a przede wszystkim w przystępnych cenach. Dzień dziecka jest wspaniałą okazją by zaprezentować szerszemu gronu odbiorców, niezależnych projektantów ubrań dziecięcych, ale także ekologicznych zabawek czy różnego typu akcesoriów. Na Fashion Democracy KIDS pojawią się najnowsze kolekcje wiosenno-letnie, pełne przyjemnych dla oka kolorów, ze szczególną dbałością o detale i proste fasony, które docenią nie tylko rodzice , ale ich małe pociechy!


Jednak nie tylko dzieci i rodzice będą zachwyceni ofertą FASHION DEMOCRACY #03 & KIDS. Nie zawiodą się także stali bywalcy FASHION DEMOCRACY, ponieważ w okolicy fontanny Blue City spotkają swoich ulubionych projektantów, których poznać mogliśmy na ostatnich edycjach. Fashion Democracy to szereg pomysłów, które sprawią niecodzienną przyjemność. Nie tylko unikalna garderoba , ale także ręcznie wykonywana biżuteria - stworzona z myślą o Dniu Matki, może być idealnym prezentem.

Mamy nadzieję, że pomysły polskich projektantów przypadną wam do gustu i pomogą przygotować wspaniałe upominki dla Waszych mam i pociech!

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/fashiondemocracyy?fref=tshttp://fashiondemocracy.pl/

http://fashiondemocracy.pl/