Weekendowe FASHION DEMOCRACY SUMMER w Centrach Handlowych.

Lato to czas odpoczynku, podróży, ale też zakupów – w dniach 29-30 czerwca w warszawskim Centrum Handlowym Blue City odbyła się piąta edycja FASHION DEMOCRACY pod wyjątkową nazwą FASHION DEMOCRACY SUMMER. Podczas wakacyjnej edycji tego modowego wydarzenia młodzi, zdolni projektanci z Polski zaprezentują swoje unikalne kolekcje ubrań oraz akcesoriów, a także pomogą stworzyć odwiedzającym wyjątkowe stylizacje nawiązujące do trendów sezonu.

Jednak tym razem, aby dać szansę projektantom do zaprezentowania się przed tysiącami potencjalnych klientów, FASHION DEMOCRACY SUMMER stanie się częścią jednych z największych wydarzeń kulturalnych w całej POLSCE. Wybierając się w podróż za największymi polskimi festiwalami muzycznymi i filmowymi, na które zjeżdżają tłumy nie tylko znad Wisły, ale z całej Europy. Projektanci będą mieli szansę uczestniczyć w  wydarzeniu, na którym promować mogą swoje unikalne kolekcje nie tylko przed mieszkańcami, ale również przed grupą turystów odwiedzających festiwalowe miasta polski!

Pierwszym przystankiem na mapie FASHION DEMOCRACY SUMMER jest uważana za stolice mody polskiej – Warszawa! Po czerwcowej imprezie w C.H. Atrium PROMENADA wracamy do Blue City. Przez dwa dni targów mody w Centrum Handlowym Blue City, goście mieli możliwość wzbogacić swoją garderobę o najmodniejsze w tym sezonie ubrania i dodatki polskich projektantów.

Twórcy FASHION DEMOCRACY SUMMER gwarantują nie tylko wysoką jakość i oryginalność produktów, ale i bardzo rozsądne ceny. Zapraszamy!

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/fashiondemocracyy?fref=tshttp://fashiondemocracy.pl/

Harmonogram

• 29-30 czerwca Warszawa- BLUE CITY
• 6 lipca Toruń – TORUŃ PLAZA
• 20-21 lipca Wrocław – MAGNOLIA PARK
• 3 sierpnia Katowice – 3 STAWY
• 10 sierpnia KrakówGALERIA KAZIMIERZ
• 24 sierpnia Gdańsk- GALERIA BAŁTYCKA
• 7 września Warszawa- GALERIA PROMENADA

ATRAKCJE:

-Warsztaty ze stylistami, m.in we Wrocławiu z Magdą Zabierzowską
-Panele dyskusyjne
-Spotkania z blogerami
-Konkursy
-Promocje sprzedaży
-Promocje partnerskie