Organizatorzy Fashion Designer Awards 2009 zaczęli odliczanie. Do końca składania prac w konkursie Fashion Designer Awards pozostało już tylko kilka dni.

Termin składania prac konkursowych upływa już 6 marca 2009. Mimo, że w tym roku odbywa się dopiero pierwsza edycja, konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Dołożyliśmy wszelkich starań by informacja o konkursie dotarła do jak najszerszego grona młodych i kreatywnych ludzi, a atrakcyjne nagrody przekonały ich, że w tym konkursie rzeczywiście jest o co powalczyć - mówi jedna z producentek konkursu, Sylwia Saramonowicz.
Wśród nagród znajdą się: stypendia w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie, nagroda pieniężna w wysokości 5 tys. złotych ufundowana przez tą szkołę, 45-dniowa praktyka w domu mody Georgesa Chakry, pokaz autorskiej kolekcji podczas prestiżowej imprezy modowej Fashion Boulevard 2009 oraz możliwość odbycia praktyk w Saint Martins College of Art and Design w Londynie.
Jeszcze nie jest za późno, żeby wysłać swoje zgłoszenie – przypominają organizatorzy konkursu - na prace czekamy jeszcze do 6 marca.

www.fashiondesignerawards.com.pl