Po raz kolejny mieliśmy okazję się spotkać w Platinium klub. 18 września miał miejsce FASHION FEVER. W programie był pokaz niemieckiej marki MARC CAIN, której salon mieści się w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 49. Ambasadorką firmy jest polska aktorka Kamilla Baar. Wieczór poprowadził aktor i dziennikarz Rafał Baszczyński.

Atrakcją wieczoru był występ Jarosława Siekiery i Małgorzaty Cieszkowskiej vice-mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich. Zaprezentowali oni show do piosenki z filmu Grey.

Podczas wieczoru odbyła się loteria wizytówkowa, w której zostały rozlosowane nagrody m.in. zaproszenie do salonu Sungate Beauty & SPA, do salonu Royal Lashes na przedłużanie rzęs 
oraz zestawy suplementów diety firmy DuoLife, które trafiły do naszego specjalnego gościa, Pani Anny Kalaty.

Partnerami FASHION FEVER byli:
Platinium Club & Restaurant,  HOTEL BUKOWY PARK, Royal Lashes, New Orleans Gentlemen's, Sungate Beauty & Spa, DuoLife,  Lee Stafford, Lashem, SARYNA KEY, ADT Europe Group, Perfumeria MON CREDO, PIZZERIA "ITALIA SAPORI". 
Podczas wieczoru goście mogli degustować Soki Royal Apple, wina ISTRA, Desire Cydr.

Dziękujemy Perfumerii MON CREDO za przygotowanie makijaży modelkom  do pokazu, które zostały pomalowane kosmetykami BY TERRY. Stylizacje fryzur przygotowała SYLWIA KILIŚ