Zamierzasz schudnąć?! Karl Lagerfeld ma dobrą radę. Projektant mody, który tworzy pod swoim nazwiskiem, dla Fendi oraz Chanel wypuścił nowe reklamy namawiające do odchudzania. Na plakacie jest przedstawiony hamburger, frytki oraz napój w opakowaniach z logo Chanel, wszystko w konwencji czarno-białej. Pod bułką widnieje napis „Fashion the healthiest motivation for losing weight”, czyli w wolnym tłumaczeniu “Moda najzdrowszym sposobem aby stracić zbędne kilogramy”. Trzeba przyznać, że reklama jest bardzo przekonywująca.
Jednak nie mogę powstrzymać się od myśli, że fajny McDoanld rozpoczął współpracę z projektantami. Wyobrażacie sobie jak pracownicy fast foodu ubrani są w strojach Chanel, Prady czy Dolce & Gabbana?! Serwujących Ci jedzenie w pięknych opakowaniach?!
Jestem pewna, że wiele fashion victim chętnie odwiedziłby takiego McDonalda, aby chociaż mieć serwetkę czy słomkę z logo dwóch CC.
Może tak jak wielcy projektanci, jak Karl Lagerfeld projektowało dla H&M, może jakaś restauracja wymyśli podobną limitowaną edycję potraw, czy sposoby serwowania.
Kto wie, może za kilka lat doczekamy się w McDonaldzie - McLagerfeld, McPrada czy McMiuMiu?

Co wy sądzicie o cheeseburgerach zainspirowanych modą?!