Po długim semestrze spędzonym na uczelni i tygodniach abstynencji imprezowej, należy się Wam duża dawka dobrej zabawy. Tym razem zabierzemy Was do ulubionego spotu fashionvictims i miłosników zakupów na SnowCamp Livigno Winter Break!
Livigno, to prawdziwa TOP miejscówka i pozycja obowiązkowa dla fanów szaleństwa na deskach. Stoki są zawsze starannie przygotowane, a miłośnicy freestyle'u odnajdą się na jednym z lepszych snowparków w Europie ! Ambitni będą mogli podciagnąć swoje umiejętności (lub rozpocząć swoją przygodę z nartami/snowboardem) podczas specjalnie organizowanych szkoleń.
Jako strefa bezcłowa, Livigno oferuje swoim gościom niezliczoną ilośc sklepów z różnorodnym asortymenetem i atrakcyjnymi cenami. Możecie tu kupić prawie wszystko, od alkoholu, perfum, kosmetyków po markowe ubrania i biżuterie.
Po całym dniu jazdy i zakupowego szaleństwa będziecie mieli okazję poznać uroki nocnego zycia tego miasteczka. Obok włoskich gwiazd sceny klubowej, za dekami najlepszych klubów Livigno, staną nasi przyjaciele z grupy B4N (Dj Kuki, Dj Lukas, Dj Malakai). To między innymi oni zadbają o nadrobienie zaległości rozrywkowych powstałych podczas sesji ... :) 


Sczegóły na http://www.snowcamp.pl