Przybyli goście mogli skosztować egzotycznych smaków herbat Dilmah, zrelaksować się podczas zabiegów kosmetycznych, zapoznać się z ciekawymi produktami oraz zasięgnąć porady specjalistów.
W ramach Festiwalu Kobiet odbyły się panele dyskusyjne poświęcone modzie, urodzie, zdrowiu  oraz rozwojowi osobistemu. Swoją obecnością spotkanie uświetnili Teresa Rosati która opowiedziała o najnowszej kolekcji, Maja Frykowska oraz Piotr Sałata którzy rozmawiali o metamorfozach nie tylko gwiazd.

Festiwal Kobiet 2012 - relacja

 

Do dyskusji zostały zaproszone także młode aktorki Aleksandra Radwańska oraz Marta Wierzbicka, które opowiedziały o swojej przygodzie z modą oraz zdradziły  zawodowe plany na przyszłość.
To nie koniec gwiazd. Na Festiwalu Kobiet Ilona Felicjańska oraz Anita Nawrocka wystąpiły z akcją społeczną "Pamiętaj o samokontroli". Rozmawiały nie tylko o uzależnieniach ale także wskazywały drogę do pokochania samej siebie.

Nie zabrakło także tematów poświęconych rozwojowi osobistemu oraz karierze. Psycholodzy z Przystani Psychologicznej podjęli tematykę piękna wewnętrznego, a specjalistki z Pracowni Kariery Open Mind, wskazały drogę do satysfakcji zawodowej. Tematyka sportowa także zagościła na Festiwalu, można było wykonać  pomiar tkanki tłuszczowej oraz zapoznać się z ofertą Holmes Place czy zapisać na zajęcia z Jogi. Autorka książki "Przysłownik" zabrała nas w podróż w czasie i wyjaśniła pochodzenie popularnych przysłów, oraz przypomniała te zapomniane.

Festiwal Kobiet 2012 - relacja

Nowinki w makijażu, modzie oraz kosmetyce były przedstawiane w teorii oraz praktyce. Panie mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych z Instytutu Bandi oraz MokoLoko, wykonać makijaż pod okiem profesjonalistów z Mary Kay oraz Make Up Store. Jak prawidłowo dobrać bieliznę dzięki specjalistom marki Freya. Dodatkowo Osobista Stylistka przeprowadzała z chętnymi Paniami analizę stylu oraz zachęcała do korzystnych zmian w garderobie którą Panie mogły wzbogacić o biżuterię Kami Glamour oraz 4barwy.

Festiwal Kobiet 2012 - relacja

Festiwal Kobiet to także promocja młodych twórców. Projektanci związani z cyklem Designeria Trendy Show - Edyta Pietrzyk, Monika Misiak-Kołsut  Katarzyna Stanny oraz Marcin Łukaszewicz wystąpili w panelu dyskusyjnym oraz zaprezentowali swoje prace. Nie zabrakło także nowości motoryzacyjnych. Chętne Panie mogły umówić się na jazdę próbą nową Skodą Citygo!

Festiwal Kobiet 2012 - relacja

Kolejny Festiwal Kobiet już jesienią, tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji.

Festiwal Kobiet 2012 - relacja

Festiwal Kobiet 2012 - relacja

Festiwal Kobiet 2012 - relacja

Festiwal Kobiet 2012 - relacja