Blisko 3 miesiące trwać będzie w restauracjach PIZZA HUT prawdziwy festiwal smaków w ramach nowej oferty sieci - FESTIWAL PIZZY. Płacąc jedynie 19 złotych będzie można skosztować wszystkich smaków pizzy oferowanych w menu Pizza Hut, ponieważ każdą kolejną, zamówioną pizzę otrzymywać będzie się w prezencie. Liczba nie jest limitowana!

„Tę ofertę kierujemy zwłaszcza do tych z naszych Gości, którzy lubią poznawać nowe smaki, cenią sobie różnorodność i chętnie spędzają czas w towarzystwie.” – mówi Izabela Winsztal, Brand Manager Pizza Hut CEE. „Pokazujemy, że wyjście do restauracji z rodziną, czy przyjaciółmi niekoniecznie musi pociągać za sobą duże wydatki. Zasada jest prosta - płacąc raz można odkrywać wszystkie smaki Pizza Hut. Dobra, wspólna i co najważniejsze smaczna „zabawa w nieskończoność” gwarantowana!” 

W ramach oferty FESTIWAL PIZZY zamawiać można dowolną pizzę na cieście Pan i Classica. W zależności od liczby i preferencji Gości oferowane są różne wielkości pizzy, przy stałej cenie 19 zł za osobę. Dodatkowo zamówić można Pepsi „wielką dolewkę” w cenie 6,90 zł od osoby. Oferta FESTIWAL PIZZY obowiązuje we wszystkich restauracjach sieci Pizza Hut, od poniedziałku do piątku, do 29 marca br.

„W każdej z restauracji przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje dla naszych Gości. Pozostając w konwencji wspólnej zabawy, aby umilić czas czekającym na kolejne pizze, zapraszamy do korzystania z przygotowanych specjalnie na tę okazje gier towarzyskich, m.in. Poszukiwani, Poszukiwane, w której główną role grają oczywiście… dania z Pizza Hut.” – dodaje Izabela Winsztal. 
Informacje o nowej ofercie FESTIWAL PIZZY dostępne są w restauracjach (plakaty, insert promocyjny w menu) oraz na stronie www.pizzahut.pl w sekcji menu Oferty specjalne